Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam egy csomót a mellembe...

Találtam egy csomót a mellemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mensi előtt 2 nappal találtam egy csomót a ball mellembe!Most hogy megvan a mensim még mindig érzem! Most ez csak azért van mert menstruálok vagy valami baj van?
2008. jan. 23. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért van, mert menstruálsz, de én a helyedben mindenképp elmennék a dokihoz minél előbb.
2008. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mensi után 1 héttel még megvan,akkor menj el vele a háziorvosodhoz.Ő vagy megvizsgál,vagy egyből küld mammográfiára.A mellrák nem vicc,de az is lehet,h csak egy mensi miatt megnagyobbodott nyirokcsomó,vagy egy békés ciszta.Ez utóbbi van anyának is,és annyi az egész,h évente kell mennie mammográfiára vele,egyébként 3 gyermeket szoptatott,tehát semmi hátránya nincs.Békésen együtt élnek:)
2008. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb keress fel egy orvost. Nekem is volt ugyanez, mesni előtt két nappal egyik este miután sokat számitógépeztem azt éreztem h leszakad a karom egészen a hónaljamig. tejesen megijedtem megvizsgáltam a mellem és egy csomót tapintottam ki kb szilvamag nagyságút. Mondani sem kell rögtön kértem időpontot az orvoshoz. Ő is tisztán tapintotta de addigra kisebb lett ahogy a mensi is elmult. elküldött ultrahang meg mamogramra. Ultrahangon még lehett érezni bár mérete kisebb volt az ultrahang meg is ugrott rajta. szerencsére mamogramra nem került sor mert nem találtak semmit csak egy megvastagodott szövetdarab volt amit a mensi okozott. ay orvos azt mondta valószinüleg egy ciszta volt ami felszivódott. de figyelni kell magamat rendszeresen és orvos is megvizsgal fél évente ill amikor mas okbol meglatogatom azert megnézi. Tehát nem biztos h baj van csak járj utána minél előbb ne várj vele!!!!!!
2008. febr. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!