Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a tampon kivétele?

Miért fáj a tampon kivétele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem szívta meg magát eléggé vérrel. Akkor szokodt nehezen kijönni.
2009. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tul.kép az előző válasz lényegileg igaz. Azzal egészítem ki, hogy ha a tampon eléggé száraz még, mert pl. a vérzés nem nagy, vagy hamar csréled, akkor a hüvely falának a nedvességét szívja magába, és oda feltapad, és ha ennek ellenére nedvesítés nélkül kiveszed, akkor a hüvely nyálkahártyáját megsérted.
2009. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azt a választ kilöném,hogy nem telik meg teljesen,mert sokideig hagyom bent...

És ez meddig fog ilyen leni(fáj)

2009. jan. 30. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is fáj még akkor is ha megvan telve,de rájöttem arra hogy kivétel közben nyomok(mintha nagy vcznék)És könnyen fájdalom mentesen kijön
2009. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fájdalom mentesen,szóval egy kicsit sem fog fájni?
2009. febr. 15. 16:12
 6/10 anonim válasza:

Nekem is fáj. Én szűz vagyok és arra gondoltam, h lehet hogy azért, mert amikor megszívja magát akkor term. vastagabb és jobban feszíti a szűzhártyát.


(lehet hülyeség, lehet nem :D )

2009. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a legelső "tamponozásom" eltávolításakor annyira fájt hogy már azt hittem soha nem jön ki, de csak kihúztam, tényleg nagyon fájt, hónapokig nem is próbálkoztam vele. Aztán nemsokára rájöttem a technikára és bánom már hogy 5év után próbáltam ki először, sokkal jobb mint a betét. (Bocsi he eltértem a témától)
2009. nov. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem telik meg nekem is fáj, viszont volt már olyan éjszaka, hogy átázott, szóval teljesen tele volt. Akkor teljesen fájdalommentesen ment minden...
2009. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
71%

Nekem is fáj. Én szűz vagyok és arra gondoltam, h lehet hogy azért, mert amikor megszívja magát akkor term. vastagabb és jobban feszíti a szűzhártyát.


Ez lényegében igy van.De még az is lehet-ha szűz vagy-,hogy annyira száraz a hüvelyed,hogy a szüzhártyádbol szivja ki a nedvel ezért rátapad és fáj kihuzni.Elég kellemetlen,de elviselhető fájdalom.A megtelt MINI tampon vastagg mint, az ujjad,ezért jobban fáj,mert tágulnod kell.De általában simán kijön,ha megtelt rendesen,vagy rugalmas a hártyád.Én szeméjszerint nem ajánlom,igaz minden sokkal egyszerübb mint a betéttel,nem csúszik el és nem lesz baleset.De a betét százszor könyebb berakni,kivenni FÁJDALOM nélkül.Én minden képpen a betétre szavazok.Főleg ha szűz vagy még.:)

2010. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

igen szűz vagyok...

és már egyáltalán nem fáj a tampon használata...

2010. máj. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!