Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura a tampon kivétele. Mitől...

Fura a tampon kivétele. Mitől lehet? Lent bővebben

Figyelt kérdés
Amikor veszem kifelé beleakad a szűzhártyámba vagy nem is tudom mi van közvetlen a szeméremajkakon belül ott van egy "lyuk" oda szoktam a tampont dugni gondolom a hüvely. De meg telik is mikor venném kifele akkor beleakad. (Nem a szeméremajkakba hanem ami ott bennteb egy kicsit) O. B Mini-t használok.15/L Mit csináljak hogy ne akadjon bele?
2009. aug. 8. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ne használj tampont! Amúgy sem egészséges!
2009. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Huh mennyire tudatlan vagy :S "oda szoktam a tampont dugni gondolom a hüvely"... csak nehogy az ánuszodba dugd.....
2009. aug. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az nemakad be sehova, hanem ugye megduzzad, amikor mnegtelik, és valszeg még nemvagy olyan tág, h simán kicsusszanjon. meg ha érzed h akad, akkor kicsit az izmaid akaratlanul is összehúzódnak. és valszeg ezt érzed úgy, mintha beakadna. előbb utóbb tágabb leszel, és megszokod, és nemlesz ilyen érzésed.
2009. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
énis ugyanezzel a problémával küzdök ugyhogy nem hülyeség amit leírt a lány.ha bárkinek van valamik értelmes válasza énis szívesen venném.
2011. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!