Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiütéses hüvelygomba (? )...

Kiütéses hüvelygomba (? ) átterjedt a barátomra is. Hogy terjed és mi ez konkrétan?

Figyelt kérdés
Pár napja kijöttek rajtam fájó (DE NEM VISZKETŐ) kiütések a lábam között(szőrtüsző gyulladásra gondoltam,de kemény és fáj) elmentem nőgyógyászhoz azonnal,kijelentette hogy kaptam egy nagyon durva gombát,felírt rá hüvelykúpot(semmi canesten) a kiütésekre aztmondta hogy szőrtüszőgyulladás felülfertőződött gombával,írt fel rá betadine-t,meg tetran kenőcsöt, a gombára pedig párommal együtt kaptunk dermyc kapszulát és klion tablettát,a felét neki kell bevenni,a felét nekem. Tegnap páromon is kijött ugyanaz a kiütés,neki is begyulladt szőrtüsző felülfertőzés lehet,és az övét is ugyanazzal kenjük amivel az enyémet. Egyetlen hatalmas bibi van:NEM VISZKET!! próbáltam utánanézni hogy konkrétan mit szedtünk össze és hogy szedhettük össze és hogy terjed és tudunk-e fertőzni de minden oldalon csak olyan gombát találok ami viszket. Van valami ötletetek,hogy mi lehet ez konkrétan és hogy terjed? volt már valakinek hasonló? kicsit ideges vagyok miatta mert kb tisztaságmániásak vagyunk mindketten és miért pont velünk történik ez meg..áhh..
2011. jan. 13. 11:47
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy folyásom sincs
2011. jan. 13. 11:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha Klion tablettát kaptatok, az nem gombás fertőzés, hanem trichomonas vaginalis.A Betadinét használjátok fertőtlenítésre, a kenőcsöt pedig gyulladásgátlásra a kiütésekre.
2011. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a trichomonas nemi úton terjed és hűséges kapcsolatban élünk..bár még ez hasonlít a legjobban,annyi eltéréssel,hogy semmiféle folyásom nincs és nem fáj belül semmi,szóval kb semmiféle tünetem nincs csak a kiütések
2011. jan. 13. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz.
2011. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!