Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leborotváltam a nemi szervem,...

Leborotváltam a nemi szervem, és bekentem Jhonson's baby soothing naturals krémmel. Nem baj ha ilyet kentem? Máskor is tehetem, jót tesz a borotvált bőrnek oda lent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a lényeg testápoló legyen.
2009. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
én úgy tudom,hogy nem szabad testápolóval bekenni.Sokkal inkább külön erre az esetre ajánlott borotválkozás utáni krémmel kell bekenni.
2009. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs más, jó a testápoló is, végülis te látd, mi az eredménye
2009. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jó a borotválkozás utáni krém és a testápoló is!:)
2009. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
énis régőta borotválkozom és kikértem az orvosom véleményét aki azt mondta,hogy előbb tegyek rá hintőport és csak utána kenjem be olyan krémmel,ami nem tartalmaz alkoholt.Igaza volt így nem pattog ki és sokkal puhább a bőröm.De jobban kell magadra vigyázz,hisz jobban ki vagy téve a fertőzéseknek,viszont higénikusabb.
2009. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben van cetyl alkohol :S
2009. febr. 2. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!