Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Leborotváltam a nemi szervem, és bekentem Jhonson's baby soothing naturals krémmel. Nem baj ha ilyet kentem? Máskor is tehetem, jót tesz a borotvált bőrnek oda lent?

2009. febr. 1. 18:03  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, az a lényeg testápoló legyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009. febr. 1. 18:16 Privát üzenet
én úgy tudom,hogy nem szabad testápolóval bekenni.Sokkal inkább külön erre az esetre ajánlott borotválkozás utáni krémmel kell bekenni.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2009. febr. 1. 18:23 Privát üzenet
ha nincs más, jó a testápoló is, végülis te látd, mi az eredménye

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2009. febr. 1. 18:31 Privát üzenet
Szerintem jó a borotválkozás utáni krém és a testápoló is!:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009. febr. 1. 21:53 Privát üzenet
énis régőta borotválkozom és kikértem az orvosom véleményét aki azt mondta,hogy előbb tegyek rá hintőport és csak utána kenjem be olyan krémmel,ami nem tartalmaz alkoholt.Igaza volt így nem pattog ki és sokkal puhább a bőröm.De jobban kell magadra vigyázz,hisz jobban ki vagy téve a fertőzéseknek,viszont higénikusabb.

# 5/6Időpont 2009. febr. 2. 11:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ebben van cetyl alkohol :S

# 6/6Időpont 2009. febr. 2. 23:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nő vagyok. Leborotváltam a nemi szervem de kipöttyösödött és néha nagyon fáj, mit tehetnék?
Elég fiatal, vagyok de nagyon zavar a szőr"ott lent" Egyszer leborotváltam de iszonyatosan szúrt amikor vsisszanőtt, és pár nap mulva már ugyanolyan volt. Nektek mien volt az...
Leborotváltam az intim szőrzetemet, egy ideig jó volt, de most nagyon szúrnak a szőrszálak. Holnaap viszont muszáj elmennem edzésre igy viszont nem tudok. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?
Normális, ha az ismerősöm egy női borotvált hónajt izgatónak talál, és erre el is tud élvezni? :O
Hát lehet hogy nagyon hülye kérdés, de leborotváltam a puncimat és kicsit megvágtam. Ilyenkor lehet rá kenni testápolót vagy valamit?
Leborotváltam a bikinivonalamat és a hajlatban nagyon csúnya lett. Az egész olyan mint egy megégett bőrfelület, mert nem sebesedett be. Folyamatosan kenem neugranormonnal, de nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!