Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járok egy fiúval titokba. És...

Járok egy fiúval titokba. És barátnömmel beszélek és hát elmondtam érre bejelentette h ő is jár vele titokba. Elég váratlan volt most kiakarunk cseszni a fiúval. Van valami ötletetek? FOntoslenne

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 00:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
hhehehehehee:D:D de egy szerencsétlen ez a pasi!!!!!! szerintem csináld azt, hogy egyikőtök beszéljen meg vele egy talit, és a másik meg menjen arra. és menjen oda, hogy szia drágám, honnan ismered a legjobb barátnőmet? szóval értetlenkedjetek, hogy magyarázkodhasson. és az se lenne rossz ha valaki midnezt egy fa mögül videóra venné és elküldené nekem xDxDxDxD:D:D:Dháháhá
2009. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Sztem ne süllyedjetek le az ő szintjére...hogyha ő is játszik veletek ,akkor ti is megszivatjátok.Mutassátok meg,hogy ti érettebbek vagytok nála...vmeikkel szépen megdumál egy talit.és mind2-en ott lesztek..és szépen,kulturáltan elbeszélgettek vele,hogy mégis miért???

Ha kiakartok cseszni vele,akkor semmivel sem lesztek nála különbbek :/

2009. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszii:D

Majd ha az lesz akk levideozzuk:D:D és elküldöm:PxD

2009. júl. 8. 01:29
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Hát valaki olyat csinált, hogy meleg oldalon, chat-en hirdette magát, mobilszámmal együtt.

Folytassam az ötletem? :P

2009. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Folytasd:P
2009. júl. 8. 01:44
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

jólvan..pontozzatok le...nemvártam mást.:D

bocs,h én értelmesebb megoldásra gondoltam,mint ovisként visszavágni...innen látszik,h milyen gyerekek vagytok :D:D:Dnevetséges:D:D

2009. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

melegek egyből ugranak, bármilyen ajánlatra. és meg kell adni nekik egy számot ahol keressenek.....

....

.. na kijéét?

2009. júl. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jójó a fiuétXDDD
2009. júl. 8. 02:20
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen barmok miatt (is) utálják a melegeket, pedig amúgy semmi probléma nincs velük.

Ha ezt csinálod a fiúval meg is érdemelted, amit veled csinált sőt még rosszabb vagy nála.

Szerintem, amit az első írt jó megoldás. Egyikőtök megbeszél vele találkozót és a másik megy el. Először hagyni, hogy azt higgye minden rendben, biztos ő emlékezett rosszul. Majd lecsapni :D biztos nem tudna hirtelen megszólalni se.

2009. júl. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Az nem fogja különösebben érdekelni az ilyen férget, de az, ha perverzek elkezdik hívogatni az zavarni fogja.
2009. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!