Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 hónapra születtem, most...

5 hónapra születtem, most teljesen egészséges vagyok,15évesen tudtam meg h koraszülött voltam. Az átlagnál kicsit alacsonyabb meg vékonyabb vagyok, de normál tesalkatú. Leht valami bajom? Vagy így kaphatok el könnyebben betegségeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne 15 évesen akarj magadnak baromságokat bebeszélni.

Ha eddig nem volt semmi bajod, akkor ezután sem lesz.

A puszta ténytől, hogy megtudtad, hogy koraszülött voltál már nem leszel mindjárt rokkant...

2011. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit durván válaszolt az első,de egyet értek vele.
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

első fején találta a szöget :=). A mi rokonságunkban is van egy koraszülött "kislány", 5,5 hónapra született ezelőtt 29 évvel, akkoriban igazi csoda volt, ha maradandó bajok nélkül sikerült életben tartani egy ilyen kisbabát. A lány annyira beleélte magát ebbe a szerepbe, hogy most, majd' 30 évesen is úgy viselkedik, mint egy ovis (nem is kell egy pasinak se), egy szellőtől is "lebetegszik", egy lábos vizet "nem tud" megemelni, afektál, nyávog, mint egy macska. Mindehhez makkegészséges lenne, az átlagnál egy picit alacsonyabb, de teljesen átlagos testalkatú.

Ne akard tönkretenni az életedet, élj úgy, ahogyan eddig is tetted, légy egészséges, talpraesett, vagány ember!

2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:
57%
Örülj neki, hogy nem vagy egy debella.
2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)) igazatok van, meg amúgy sem vagyok az a törékeny virágszál típus :D
2011. jan. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!