Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi késztethet egy egészséges...

Mi késztethet egy egészséges lelkületű férfi orvostan hallgatót, hogy a nőgyógyászatot válassza?

Figyelt kérdés
A női test iránti felfokozott érdeklődés, és/vagy a pénz, hiszen talán ez a legpénzesebb szakma?
2011. nov. 15. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/153 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan ugyanaz, mint hogy fogorvos vagy bőrgyógyász vagy sebész legyen. Ne képzelj bele semmilyen perverziót.
2011. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/153 bánomisén ***** válasza:
88%
A pénz. Az unokaöcsém eredetileg sebész akart lenni, édes pofa volt medikusként, tele hittel és hivatástudattal, de végül a lóvé miatt a nőgyógyászatot választotta. Abban még a sebészekénél is több pénz van, a gyerekéért mindenki fizet, mint a katonatiszt.
2011. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/153 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pénz. Meg is értem, ha orvos lennék, inkább nyitnék egy nőgyógyász magánrendelőt, ahol betegre keresem magam, minthogy a kórházban havi 100-150 ezerért kihajtsam a belem is.
2011. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/153 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy azt gondold hogy ott csak szép és ápolt friss punciba kell turkálniuk és egy idő után szerintem elmenne a kedve sok embernek a puncitól...tudom nekem az egyik ismerősöm ott dolgozott és mesélt ezt azt és mondta ha egy két ember látná hogy egy két punci hogy néz ki belülről akkor elmenne a kedve egy életre tőle...nehogy azt gondold hogy ezt olyan huu de fantasztikus csinálni...szóval ott nem csak szép finom zsenge puncival találkoznak hanem gennyben úszó 70 éves büdös punciban kell turkálnia....nem hinném hogy valakinek ez lenne az álma,aztán persze elvétve lehet akadnak ilyen perverzek...de amúgy szerintem az orvoslás közül az egyik legjobban jövedelmező ágazat...
2011. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/153 anonim ***** válasza:
61%

10:08

"Pontosan ugyanaz, mint hogy fogorvos vagy bőrgyógyász vagy sebész legyen"


Na de azért csak megfordul a fejében, hogy a nőknek az igencsak kinos, hogy vetkőzni terpesztenu kell majd előtte?...

és ez nem zavarja egyáltalán? (vagy talán még élvezi is?)


Miért nem hagyja meg a nőknek ezt a szakmát, van elég sok más is ahogy te is irtad: pl. sebész, szemész, ortopéd, stb..stb...

2011. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/153 anonim ***** válasza:
91%
amúgy amit az utolsó írt azt én sem értem hogy miért nem engednek több teret ebben a szakmában a nőknek...egy nő szívesebben vagy ha nem szívesen de nyugodtabban levetkőzik egy másik nő előtt...amúgy szerintem erre meg az a válasz hogy sok nő meg nem szívesen nyúlkál más nőnek a puncijába...én így gondolom...szóval nő is lehet nőgyógyász de valamiért még sem erre a pályára mennek..
2011. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/153 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerõsöm akart nõgyógyàszatot vàlasztani hivatàsként, végülis a gyermekgyógyàszatot vàlasztotta, mert az elõzõ undort vàltott ki belõle. Szóval csakis a pénz hajtja sokszor az embert, ha ilyen szakmàt vàlaszt.De lehet, hogy vannak, akiket komolyan is érdekelhet!
2011. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/153 anonim ***** válasza:

10:40

Van valami igazad, én sem értem, hogy miért nem hagyják ezt az szakágat a nőknek?


Valami "különbségnek" kell lenni ezeknél a férfiaknál, bár a pénz az igazi motiváció szerintem is.

2011. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/153 bánomisén ***** válasza:
86%

10:40


Hát, belém ne nyúlkáljon nő, mert letöröm a kezét.

2011. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/153 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:43


na de sokkal több urológus és proktológus van nő, mint nőgyógyász! Szerintem ott is a punciban, sőt a hátsódban is kell hogy turkáljon akkor...

2011. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!