Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is ott kellett...

Szerintetek is ott kellett volna hagynom a nőgyógyászt szó nélkül?

Figyelt kérdés

2 hely között ingázom, mert egyiken lakom, a másikon járok suliba. Amikor itthon voltam, a dokim felírt egy gyulladáscsökkentőt, mert felhúzódott egy fertőzésem és fájdogált az alhasam. Elmentem említett másik helyre suliba (albis voltam) és amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, akkor ilyen olajos krémszerű fehérfolyásom lett. Tesztelésképpen abbahagytam 2 napra a szedését, akkor elmúlt. Aztán vissza és újra lett. Egyértelművé vált, h attól volt.


Szóval fogtam magam és ott ahol iskolába járok, elmentem egy nőgyógyászhoz. Annál akkor voltam először és utoljára, az biztos...

Felhelyezte a kacsát, 2 mp múlva kikapta és ezt közölte:

- Pfff hölgyem, maga gombás mint a huzat...

Csak sztem volt bunkóság???

Mindennek ellenére közölte, hogy hülye vagyok, mert gyógyszertől nem lehet folyásom.

Vélemény?


2011. jan. 29. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Utállom az ilyen orvosokat, nem elég hogy kellemetlenül érzed magad még így is beszél veled. Én oda többet nem mennék az biztos!
2011. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum szedését nem lehet abbahagyni, minimum 5 napig szedni kell. Attól lett gombás folyásod, hogy abbahagytad.
2011. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor kezdődött a folyás amikor elkezdtem szedni, nem amikor abbahagytam. Akkor maradt abba a folyásom, amikor nem szedtem már.
2011. jan. 29. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Így ennyiből nem lehet megítélni. Nem biztos, hogy bunkósság volt, bár tény, hogy nem pont ilyen stílusban kellett volna közölnie (bár ennyitől én még nem rinyálnék).

Nem lehet tudni, hogy mivel mentél oda, mit mondtál az orvosnak, miket kérdezett tőled, milyen problémát mondtál neki stb.

2011. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A folyásod az alhasi gyulladástól volt először.
2011. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt tőle olyan hű de nagy bunkóság. Nem kell minden felfújni, csak megfelelően ismertetni kell az orvossal az előzményeket is.
2011. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is el kellett volna olvasnod a betegtájékoztatót. Az antibiotikumok nagyon gyakori mellékhatása a gombás fertőzés.

Másodszor végig kellett volna szedned a kúrát. Most jól kitoltál magaddal.

Egyébként ha egyértelmű, hogy gombáról van szó (ahogy itt pl. az antibiotikum miatt igen valószínű), akkor nem is feltétlen muszáj elmenni vele dokihoz, hanem veszel canestent a patikában és közben kezeled magad.

Én nagyon könnyen elkapok minden ilyesmit, már tudom, hogy ha antibiotikumot szedek, akkor egyrészt fokozott higiénia kell (pl. fürdésnél nagyon alapos törölközés, kizárólag pamut bugyi hordása, stb.), másrészt az első kis jel ha megjelenik, elkezdem a krémmel kezelni, így nem durvul be nagyon. Neked is ezt ajánlom.

2011. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell elvárni,hogy rózsabimbóként bánjon veled, nem mondott semmi olyat. Felfújtad.
2011. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem mondható ennyi alapján rá, hogy bunkó volt. Persze ha látnám a szituációt, lehet, hogy én is bunkóságnak ítélnem meg, de ennyiből semmiképp.


Az antibiotikumot meg tényleg jó nagy hülyeség volt abbahagyni, ilyenek miatt van a sok inzulinrezisztens baci, mint te.

2011. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!