Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt? Sűrgős! Megijedtem...

Mi történt? Sűrgős! Megijedtem = /

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy nagyon viszket odalent :/ másnapra már feldagadt (és 2oldalon 1-1 "csík" van ...olyan mintha tele lenne vmivel:/ feldagadt az egész) már ott tartok hogy nagyon fáj :/ nem tudok normálisan menni ,aludni :/...ja és vmi fehéres (kicsit csomós) váladék jön ki:S

(nőgyógyászhoz nem szték menni mert itt "állatok" az összes=( anyának sem szték még szólni :/ csak ha nem akar múlni:/

Mi lehet ez? Kérlek segítsetek!(esetleg mivel lehetne enyhíteni?)

Köszi!!!14/L


2011. jan. 29. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nemi betegség,bakteriális, mindenképpen nőgyógyász, mert kezelni kell.
2011. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jó lenne minél előbb megmutatni dokinak! :(

Ne várj vele, magától nem biztos hogy elmúlik.

2011. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
El KELL mondanod és menned orvoshoz, mert áttelterjedhet a gyulladás máshova is. Addig is fürödj kamilla teában.
2011. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el nőgyógyihoz, ha elmondod neki, hogy még nem voltál nőgyógyásznál, akkor biztosan normális lesz. Nem kell tragikusan felfogni, ő csak meg akar gyógyítani. Nem ciki, és ezt valahol már leírtam, a nőgyógyász az az orvos, aki előtt aztán pláne nincs miért zavarban lenni. Alapvető emberi tulajdonság, hogy ha elveszettnek látunk valakit, vagy úgy érezzük, zavarban van, kellemetlen neki a helyzet, próbáljuk oldani, ez a nőgyógyászokra fokozottam érvényes (hisz tudják, hogy egy "idegent" engedünk az intim szféránk legbelsejébe).
2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

de itt olyanok a nőgyógyászok hogy nem lehet elmenni=(

ide szinte senki nem megy!

és őszintén én félek...nagyon...

nem lehetne vhogy itthon kezelni?=(

magától tuti nem múlik el?:/

nem kenhetem vmivel? :(

2011. jan. 29. 22:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog elmúlni, és ha nem akarod, hogy a méhedre, petefészkeidre, vesédre, húgyhólyagodra és még ki tudja hová felmenjen, esetleg meddő is legyél, akkor menj el orvoshoz. Jobb szenvedni, mint meggyógyulni pár nap alatt? Ha meg nem akarsz oda elmenni, ahol laksz, elmentek máshová. Anyukád is csak jár valahová...
2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen szólj anyukádnak és menjetek el nőgyógyászhoz, mert az ilyesmit otthon biztosan nem lehet kezelni. Ez sajnos hüvelyfertőzés, szinte biztos.
2011. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

szülő nélkül is el lehet menni ?

:/ nem akarokszólni=(

nem tudom mért de félek :/

tudom h nemkéne...

óóóó=((((

ilyen még sosem volt=(

nem merek szólni ..főleg nem elmenni :S..úristen:'(

2011. jan. 29. 22:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a kamillát. Biológus vagyok. Hidd el, hogy el KELL menned orvoshoz. Egyedül is mehetsz. Ne félj! Tisztelned kell magad annyira, hogy elmész. Nagy baj lehet belőle.
2011. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

az a baj h a nőgyógy.nál férfiak vannak ált=(

eleve szégyellős vagyok==((

komolyan sírógörcsöm van:'(

nem akarom hogy fogdosson egy ideges férfi ott:/

2011. jan. 29. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!