Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, rendszeresen menstruálok de az utolsó menstruációm már 20 napja tart. Éjszakánként felkelek arra hogy nagyon éhes vagyok vagy hányingerem van. Lehetek terhes vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés
Másfél éve fogamzásgátlót szedek, rendszeresen menstruálok viszont az utolsó menstruációm már 20 napja tart. Rendesen véreztem, de nem akar elmúlni (nagyon kevés mennyiség). Éjszakánként felkelek arra hogy nagyon éhes vagyok vagy hányingerem van, de ez van hogy napközben is megtörténik. Lehetek terhes vagy csak bemesélem magamnak?
2009. szept. 28. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Innen nem tudom megmondani h terhes vagy-e, de nem normális ami veled van az tuti. Menj el az orvoshoz, ő majd kivizsgál.
2009. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy "csak" valami fertőzést kaptál el.
2009. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 napos menzesz??? ezmár elég "beteges" én a helyedben a holnapot egy nőgyógyásszal indyítanám
2009. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én másfél hónapig véreztem. Nem mentem el előbb dokihoz, mert nem ondoltam , hogy eddig eltart. Mikor mát egy hónapja megvolt, akkor kezdtem ideges lenni. Másfél hónap után mentem el. Nem véreztem úgy, mint máskor, szal ez idő alatt napi egy tampont használtam. Nah.. szal doki és kiderült, hogy csúnya fertőzés. Kaptam kúpokat, krémeket, és egy hét után semmi bajom nem volt.
2009. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!