Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden megyek először nőgyógyá...

Kedden megyek először nőgyógyászhoz! Izgulok már nagyon. Néhány dologban bizonytalan vagyok. (? )

Figyelt kérdés

Először megyek nődokihoz, nagyon izgulok.

Nem tudom, hogy mi fog bennt történni.Rengeteg kérdést szeretnék a doktornőhöz feltenni, de nem tudom hogy fogalmazzam meg.

Maszturbálás vége felé mindig véres folyásom van, majd utána barnás folyás/vérzés egy napig...valószínüleg méhszájsebem van, ezért megyek hozzá. 15 éves vagyok. Cikinek találom azt mondani neki, hogy "maszturbálás". Mit mondjak helyette, ami egy kicsit szakszerűbben hangzik?

Fel fog helyezni nekem valami eszközt, vagy kézzel vizsgál meg belül? Fájni fog?

Amiután megvizsgált, a melleimet is megnézi, hogy nincs-e velük valami baj? Ez kötelező feladata, vagy én hívjam fel rá a figyelmét?

Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)


2011. jan. 30. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na most már legalább tapasztalatból tudod, hogy az orvost nem érdekli a puncid.
2011. febr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 10 éve járok nőgyógyászhoz, de ugyanúgy kellemetlen. (nem fáj, nem ciki, csakhát nem egy jó dolog, inkább csak szükséges). Legközelebb hosszú pulcsit vegyél, ami eltakar, amíg elérsz a székhez.
2011. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem úgy mondtad hogy maszturbálás, mert amire te gondolsz az MASZTRUBÁLÁS :D a kettő teljesen külön dolog...
2011. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A kettő ugyan az, de a másodiknak nincs is értelme.
2011. júl. 30. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!