Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark és palástfű teától...

Cickafark és palástfű teától beállhat a menzeszem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
November elején hagytam abba a fogamzásgátló szedését 7 év után. Az első menzesz megjött rendesen azóta viszont semmi, voltam dokinál azt mondta minden rendben annyi, hogy el van vékonyodva a nyálkahártyám és ez miatt nincs menzesz de majd megjön valamikor, a citológiám rendben van azt még a nyáron csinálta. Én viszont úgy gondoltam megsiettetném a dolgot ezekkel a teákkal. Hogyan igyam? Valakinek van hasonló ügyben tapasztaltatta? Mert fontos lenne ha beállna a ciklusom mert nagyon vágyunk az utódra!
2011. febr. 4. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, mindkettő pont ilyen gondokra jó.
2011. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha tudod mikor van peteérésed,akkor jó.Ha nem tudod,vagy nincs(az is elképzelhető),akkor javasolnám neked a barátcserjét inkább.Nekem 1 hónap alatt rendbe tette,és még nem is görcsöltem,mikor megjött.

Szorítok neked.

2011. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek jók, de az alkalmazásnak nézz utána, nem lehet nyakra-főre ész nélkül inni. Megvan az ajánlott mennyiség és az időtartam, ameddig lehet használni. Ajánlom még az Aviva tornát.
2011. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos valószínű, hogy nincs is peteérésem, a barátcserjét, hogy érdemes kapszulába? Patikába kapható? Ihatom mellé ezeket a teákat legalább addig amíg meg nem jön? Vagy ez így már sok?
2011. febr. 4. 11:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Az aviva torna sajnos nem hozott egyenlőre sikert, de csinálom tovább, nem állok le vele. Természetesen utána néztem ezeknek a teáknak éhgyomorra iszok egy csészével nem többet!
2011. febr. 4. 11:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyógynövényboltban megveheted,reggel-este 1-1 szem.Nem érdemes mellé inni addig a teákat szerintem,de végül is nem árthat,és finomak:)

Ha majd beállt a dolog,akkor peteérésig a cickafark teát kell innod,utána mensiig a palástfűt.Ha megjön,előlről kezded az egészet,ha nem(reméljük!),akkor a palástfűt idd tovább,mert erősíti a méhet.

2011. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen fog.gátlót szedtél? Általában 6 hónap kell mire beáll normálisan a ciklus, ha nem érdemes lenne csináltatni egy hüvelyi UH-ot valamint egy terheléses serum insulin vizsgálatot, nem terheléses cukor, inzulin.
2011. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az első 1 évben lindinett 20 (valami ilyesmi volt a neve) az utóbbi 6 évben pedig mercilont szedtem. A héten voltam dokinál ő mondta, hogy egyébként minden rendben, rendszeresen járok hozzá fél évente mindig megnézettem magam.
2011. febr. 4. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Ok,de azért gondolj majd rám később,ha mégis baj van, ez endokrin betegség nem nőgyógyászati. Mindenesetre nagyon remélem,hogy nincs gond, és ne aggódj még van időd.
2011. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha 6 hónap elteltével sem lesz változás mindenképp megfogadom a tanácsod. Addig próbálkozok ezekkel az alternatív gyógymódokkal.
2011. febr. 4. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!