Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark és palástfű teától...

Cickafark és palástfű teától beállhat a menzeszem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
November elején hagytam abba a fogamzásgátló szedését 7 év után. Az első menzesz megjött rendesen azóta viszont semmi, voltam dokinál azt mondta minden rendben annyi, hogy el van vékonyodva a nyálkahártyám és ez miatt nincs menzesz de majd megjön valamikor, a citológiám rendben van azt még a nyáron csinálta. Én viszont úgy gondoltam megsiettetném a dolgot ezekkel a teákkal. Hogyan igyam? Valakinek van hasonló ügyben tapasztaltatta? Mert fontos lenne ha beállna a ciklusom mert nagyon vágyunk az utódra!
2011. febr. 4. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is mostanában hagytam abba a tablettát szintén nagyjából hét év szedés után. Bocsi, hogy nem tudok hasznos válasszal szolgálni, de szeretném, hogy később, ha szükség lenne rá, vissza tudjam keresni könnyen ezt a kérdést, azért írok :)
2011. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz rá szükséged! :)
2011. febr. 4. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!