Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt tünik el...

Mennyi idő alatt tünik el (magától) a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Már csak azért mert nekem tegnapelőtt jelentkezett valami de nem tudom biztosra, hogy az. Ne szidjatok le, nem tudtam orvoshoz menni, csupán arra vagyok kíváncsi hogy meglehet hogy 2 nap alatt minden megszünik, elmúlik ? Erre kerlek erre adjatok választ
2009. febr. 13. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gomba magától nem múlik el sem egy nap, sem egy hét alatt.
2009. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet átmenetileg tünetmentes, de fellángol, ha az volt, /kezelés nélkül/.
2009. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvoshoz nem is mész menj el gyógyszertára és kérj a patikustól gyógyszert rá. magától nem múlik el, csak szétterjed és az rosszabb. NE VÁRJ CSODÁRA!
2009. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De akkor nem lehet meg az, hogy nem gomba??? Tán valami más volt. Mert a hüvelygomba után néztem de nekem nem épp azok a tüneteim voltak. Nem tudom de ma már pontosan olyan minden mint mondjuk a múlt héten. 2 napig volt kicsit másabb s azzal annyi. Azt mondták, hogy a tanga felsértette, én gondoltam van benne valami mert másabb volt az akkori alsónemüm. Szóval nem tudom de ha a gomba egyáltalán nem múlik el magától akkor ez szerintem nem hüvelygomba volt, merthogy itt már semmi nyoma annak hogy valami nem volt rendben.

Amúgy köszi a válaszokat

2009. febr. 13. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már semmi nyoma,és jól érzed magad ,akkor biztos nem gomba volt.Lehet a tangád kidörzsölte odalent,valóban az okozhat fura érzést.Kicsit éghet is.
2009. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!