Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás, fájdalmas szex?

Folyás, fájdalmas szex?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam,ránézésre gomba a nődokik szerint,ám tenyésztésnél nem mutattak ki gombát,akkor miért van kellemetlen szagú folyásom,fáj a szeretkezés,hamar kidörzsölődik a hüvelyem?
2011. febr. 21. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megborult a természetes kémiai egyensúly. Mivel mosakszol ott lent? Ha eddig sima szappant/tusfürdőt használtál, akkor ezeket sürgősen felejtsd el,legalábbis a puncid tájékán,s használj intim mosakodót. Pl. Lactacid, vagy Nivea Intimo. Mindkettő nagyon jó, bár én inkább az előbbit javasolnám, nem az jobban bevált, ugyanis hasonló problémáim voltak, mint neked! Jobbulást!
2011. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy inkább a problémád bakteriális eredetű és nem pedig gomba. Szerintem arra nézesd meg magad, viszont ha az orvosod ilyen esetben csak azt mondja gombád van, akkor annyit tehetsz hogy veszel vény nélkül Betadine hüvelykúpot, az baktériumra és gombára is egyaránt jó. A szex valószínűleg a gyulladástól fájdalmas. A dörzsölődés pedig lehet attól hogy intenzíven csináljátok.
2011. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!