Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás, fájdalmas szex?

Folyás, fájdalmas szex?

Figyelt kérdés
mar kb fel eve. fertőzés ezért nem lehet mer ez alatt voltam dokinal is mondjuk nemmondtam neki de akkor azert latta volna ha van vmi nem? mitcsinaljak?
2011. jún. 24. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

mikor voltál a nőgyógyásznál vett tőled kenetet?-mert ha nem akkor szabad szemmel nem igazán láthatta. Fél év az igen hosszú idő...nem félsz, hogy valami komolyabb bajod lesz?


Mit csinálj? -hát menj el nőgyógyászhoz és mondd el a panaszodat!

2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menj normális orvoshoz, a fogamzásgátlót meg hagyd abba
2011. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fogi gatlot mar abbahagytam kb 2 honapja es hetfon elmegyek eloszor azthittem h azert faj, mert a fogigatlo miatt csokkent a libidom es nem nagyon van kedvem szexre blablabla tudjatok de aztan helyreallt a libidom es megmindig faj eloszor azthittem h azer mer felek h fajni fog-e kicsit feszult voltam de most mar azer fura kicsit...
2011. jún. 24. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Doki! Valószínű fertőzés, az ilyen tüneteket el kell mondani, hogy csináljon egy laborvizsgálatot, abból tudja meg ő is, mi van, szabad szemmel nem minden látszik.
2011. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
valószínűleg nem vagy elég nedves! próbáljátok ki síkosítóval, ha akkor is ugyan ez van akkor doki!
2011. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sikosító sem segít próbáltuk...méghozzá úgy h óvszer arra csomó sikosító meg még hüvelyre is csomó de mind hiaba :/
2011. jún. 24. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
méhszájseb, hüvelygyulladás pl.
2011. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gargamella ***** válasza:
és amikor hüvelygyulladás van akkor mi a gyógymód?
2011. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó: beszedni a gyógyszereket és használni a kúpot, amit az orvos felír
2011. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!