Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cink Tescoba tampont venni?

Cink Tescoba tampont venni?

Figyelt kérdés
Mármint az nem gáz, ha mondjuk egy 16 éves lány besétál a tescoba, és leemel egy doboz tampont, majd balta-arccal megy fizetni a pénztárhoz? Csak mert fogyóban van a készletem, és anyám mindig rossz típust hoz :/ És mennyi zsé lehet? mert már néztem szét ott, de mindig elfelejtem az árakat.... köszi 16/L
2011. febr. 22. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

he? naponta üzletenként több ezer nő vesz ott tampont


árak meg pár száz forinttól 2000-ig típus és márkafüggő

2011. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? az is ciki, ha kaját veszel?
2011. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

:DDD

Ilyenkor arra gondolj, hogy te kinevetnél valakit a Tescóban, akinél tampont látsz? :D

Különben is: kit érdekel, ki mit gondol.

2011. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a pénztáros ezzel foglalkozik? :)


Én kasszásként két dologra figyeltem fel: ha valaki valamiből baromi sokat vásárol, vagy baromi nagy összeget hagy ott (erről volt egy feljegyzésem, a rekord tesco-ban 150 kg liszt, és 275.000 Ft volt :) )


Ezenkívül, amikor naponta ezer-kétezer ember átmegy a kasszán, kit érdekel, hogy egy 16 éves lány tampont vesz? Ha a 12 órás meló végén jönne, az sem tűnt fel, hogy lány volt, vagy tampont vett :D

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
kotont sem venni Króm. azaz Cink.
2011. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

dehogyis mért lenne gáz? ez egy természetes dolog a lányoknál/nőknél hisz minden nőneműnek szüksége van ilyenre. a másik meg h az o.b tampont olyan 600 forint értékben kapod meg a 16 db-osat.

L*-*

2011. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még a férjemnek sem ciki, ha éppen úgy hozza a helyzet, hogy egyedül megy bevásárolni. Akkor miért lenne az egy nőnek? Szerintem ne parázd túl a dolgot, mert a végén éppen a zavart viselkedéseddel fogod magadra felhívni mindenki figyelmét :=) Egy doboz 16 db-os ob kb. 550-600 ft-ba kerül.
2011. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én már vettem ott kotont is. De árulnak síkosítót is.


Eddig egyszer nézett rám furán a pénztáros, amikor megvettem a Nikitát DVD-n. Azt azóta sem értem.

2011. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ja ja én is vettem már ott óvszert barátnőmmel... :D:D:D és ráadásul fiatal fickó volt a pénztáros mert nem figyeltem h ki ül ott mikor beálltam a kasszához.

L*-*

2011. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

most gondold el,van amikor fizukor veszem meg egyszerre a tampont,betétet,sikositót,pár óvszert,sőt terhességi tesztet is vettem már ott (csak az van nyitva éjjel,rám meg este 11kor jött rá,hogy úristen ugye nem,és gyorsan akartam egyet csinálni)

fiatal pasinál fizetten,szegény olyan álmos volt,az se tűnt volna fel neki ha félmeztelenül fizetek...

2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!