Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi a helyzet?...

Szerintetek mi a helyzet? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

2 hete (febr. 11.) szeretkeztem a párommal.Cypromixet szedek,de előfordul,hogy egy-egy nap kimarad (tudom,jobban oda kellene figyeljek erre).Használtunk óvszert,de lecsúszott,s végül anélkül fejeztük be az aktust.Jobbnak láttam,ha beveszek egy 72 órás tablettát,ez meg is történt az aktus után 6 órával.Február 16-án megjött a vérzésem,normális volt,olyan,mint máskor,sem minőségében,sem időtartamában nem észleltem változást.Tegnap délután hirtelen rosszul lettem,alig álltam a lábamon,émelyegtem,és elsápadtam.A gyomrom azóta sem az igazi,étvágytalan vagyok.Kissé meg is vagyok fázva,csúnyán köhögök.Hozzátartozik még a helyzethez,hogy szedek antidepresszánst is,de ennek szedésében történt egy kb. 3-4 hetes szünet,s tegnap kezdtem el ismét szedni.

A kérdés tehát az,hogy az antidepresszánsra reagálhatott így a szervezetem,összeszedtem valami vírust,vagy aggódhatok terhesség miatt?(Véleményekre lennék kíváncsi,tudom,hogy konkrét választ teszt ill. orvos adhat.)


2011. febr. 24. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy valami vírus, nekem jelenleg alig van olyan ismerősöm, aki ne betegeskedne. Ha eddig nem okozott bajt az antidepresszáns, nem hinném, hogy most meg igen. Jah, és nyugi, ezek alapján tuti nem vagy terhes! :)
2011. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cypromix mellé 72 órás? Gratula a nődokinak,aki felírta...
2011. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!