Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haspuffadás de mitol lehet?

Haspuffadás de mitol lehet?

Figyelt kérdés
Már hetek óta rossz a közérzetem a hasam miatt, nem tudom mitől lehet, az étrendenem sem vátoztattam semmi, szénsavas üditőt nem fogyasztok soksor ha mégis akkor nincs még fél liter sem, viszont ásványvizet , szódavizet szoktam inni. Feltünően nagy a hasam , és zavar, nem tudom mitől lehet, rossz lehet az emésztésem vagy a kevés mozgás miatt van?
2011. febr. 27. 22:29
 1/3 anonim válasza:
velem is volt már ilyen, és tényleg nagyon kihat a közérzetre :/ szódavíz helyett lehet,hogy mentes ásványvizet kellene innod és abból sokat. nekem pl olyasmitől jön elő,ha gyümőlcsöt eszek az étkezés után.puffasztó zöldségeket, pl paprika, brokkoli,karfiol,kukorica,bab,borsó..... ezenkívül még akkor is,ha nem viszek be elég rostot és belassul az anyagcserém. zöldteát szoktam inni, meg sok folyadékot és gyaloglok kicsit gyorsabban a friss levegőn. általában futni szoktam,de olyankor kellemetlen még a futás is.
2011. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megprobalok tobb zoldteat inni, koszi szepen a valaszod, igyekszem betartani a szensavmentes italokat is :D
2011. febr. 28. 17:54
 3/3 anonim válasza:

Puffadás sok minden más jele is lehet, nem csak a zöldségek, gyümölcsök, szénsavas üdítők tudják generálni.

Ha nem múlik egy idő után sem ez a kellemetlen tünet, akkor mindenképp vizsgáltasd meg magad, mert tényleg sok minden okozhatja, női szervi gond is és egyéb belsőszervi is.

2011. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!