Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gombás fertőzés 16...

Visszatérő gombás fertőzés 16 évesen. Mitől?

Figyelt kérdés

Kikezelnek jól vagyok...egy darabig és minden kezdődik előröl...a barátomat is kezelik ilyenkor...mindketten hűségesek vagyunk. Már eléggé unjuk. Vasalom a bugyijaimat és a törölközőmet is. Minden higiénés szabályt betartok mégis visszajön. A barátommal fogamzásgátlóval védekezünk. Ez megkeseríti lassan az egész életem. már vagy a 6. ilyen fertőzésen vagyok túl. bő sárgás folyással indul viszketés. az együttlétek ilyenkor fájnak. valaki tudna nekem bármit ajánlani, hogy mit tehetnék? mivel fürödjek? mit hordjak? az hallottam napi 2 börge cicafarokfű tea segíthet. orvoshoz járok de már unom, hogy minden hónapban egyszer ott ülök...



kérlek segítsetek félek ez már sosem múlik el.


2011. márc. 1. 13:51
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
csak fogamzásgátló...
2011. aug. 24. 23:36
 22/30 A kérdező kommentje:
de régen amikor gumiztunk akkor feldagadtam tőle szóval szeretem gyógyszert amitől 5x jobban gombásodom de babát nem akarunk szóval nemtudom... szeretkezés után mindig feldagadok egy kicsit..
2011. aug. 24. 23:37
 23/30 anonim ***** válasza:
tabletta is okozhatja simán
2011. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez volt velem is, csak épp nem gombával, hanem állandó húgyúti fertőzésekkel. Nem bírom összeszámolni, hány féle orvosnál voltam vele, meg ilyen-olyan csodaszert szedtem rá (az antibiotikum mellett). Aztán találkoztam egy orvossal, aki rávilágított a pszichés hátterére. Akkoriban egy olyan párkapcsolatban voltam, ahol nem igazán szerettem szívből a páromat és tudat alatt azzal védekeztem, hogy minden egyes szex után előjött ez a szarság. Aztán szétmentünk és a következő barátomnál, akit tiszta szívből szerettem, szex után SOHA többet nem jött ki, és ez nem véletlen. A korábbi barátomat is elvittem kivizsgáltatni és minden negatív volt, egyik orvos sem értette, mi a franc bajom van már, csak az az egy. Stressztől egyébként nekem is kijön a mai napig, de sokkal enyhébben és magam is tudom kezelni.

Még valami: a párodat kikezelték? Mert ffiaknál sokszor tünetmentes, és nagyon könnyen lehet, hogy ő fertőz újra és újra vissza. A pszichés ok mellett...

2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
ami lelki problémám lehet az az, hogy az előző barátom megcsalt ami nagyon padlóra küldött talán félek ettől és pszichésen csinálom ezt magamnak... de a jelenlegi páromat imádom, Ő úgy bánik velem ahogyan én azt érdemlem (pozitív értelemben) Ő midig krémet kapott az én pedig kúpokat meg néha krémet. rajta is kijött nem is egyszer.
2011. szept. 14. 00:05
 26/30 anonim ***** válasza:
Szájon át szedtél már gombaellenes gyógyszert? (Orungal..stb). Amikor nekem gombám volt, azonnal azt adtak, a krémek mellett. Azt mondta a doki, hogy a Canesten meg ami csak simán kúp meg krém, önmagában szart se ér, mert ezt belsőleg kell kiirtani. Egyébként nekem is nemrég volt újra és a nőgyógyász Lactofeel nevű tejsavas gél írt fel, hogy kúraszerűen használjam 1 hétig éjszakára. Van a dobozban 7 kis tubus és annak a tartalmát kell felnyomni magadnak éjszakára. Ez arra jó, hogy visszaállítja a hüvely flóráját és így kisebb valószínűséggel tapadnak meg a gombák meg a baktériumok. Nekem ez mulasztotta el a gombát, tényleg nagyon jó cucc, bár kicsit csíp az első pár használatkor.
2011. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

nemrég olvastam hogy a fogamzásgátló melletti gombásodás nem a tabletta miatt van(!) hanem amiatt hogy a spermiumok lúgos kémhatásúak, és el lúgosítják a savas hüvelyt

szóval szerintem érdemes lenni savasítani a hüvelyed(Vitagyn c hüvelykrám pl és utána visszaállítani a hüvelyflórád)

2011. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

lehet hogy kihalt a hüvelyflórád.

én a helyedben azt kezelném

2011. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2011. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
szakított velem a barátom, egyedül vagyok és köszönöm jól, kíváncsi vagyok egy új párkapcsolatban mit fogok majd tapasztalni ezen a téren.
2011. dec. 26. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!