Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve élek szexuális életet,...

3 éve élek szexuális életet, több mint egy éve már csak cypromix fogamzásgátló tablettát használok?

Figyelt kérdés
3 éve élek szexuális életet, több mint egy éve már csak cypromix fogamzásgátló tablettát használok.A gondom az, hogy az utóbbi időben viszonylag gyakran apró szemölcsök jelennek meg a hüvelyem körül, illetve fehér folyásom is van tehát gondolom hüvelygomba panaszaim lehetnek. Az a helyzet,hogy fogalmam sincs,mitől jön ki rajtam. Lehet köze a fogmzásgátlómhoz? Vagy a párom nemiszervéről kerül valami baci a hüvelyembe? Sajnos ilyen másfél havonta jelentkeznek a tünetek, van amikor Canesten krémmel elmúlik 1-2 nap alatt, van amikor hüvelykúppal 4-5 nap alatt. Ha van ötlet,hogy mitől lehetséges,kérlek írjatok, mert eléggé aggasztó a helyzet.
2011. márc. 3. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

El kell menni orvoshoz. Mi innen nem tudjuk kitalálni, hogy mi a bajod.

Egyébként a Cypromix elsősorban erős hormongyógyszer. Mellékhatásként fogamzásgátló.

Csak indokolt esetben szabadna felírni, ráadásul egy évnél tovább nem is szabadna szedni.

Amúgy minden fogamzásgátló hajlamosít a hüvelyi fertőzésekre.

2011. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah és a gomba nem okoz szemölcsöt tudtommal.
2011. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak mellékhatásként fogamzásgátló, de az orvosom nem ír másikat. Kérjem tőle,hogy valami megbízhatóbbat adjon? vagy ez is megbízható?
2011. márc. 3. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a megbízhatóságával van gond. Ugyanolyan megbízható, mint a többi. Csak magas a hormontartalma, és elsősorban nem erre találták ki. Miért nem ír másikat? Keress másik orvos. ,
2011. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tabletta hajlamosít jobban a hüvelygombára. Érdemes lenne másmilyet szedned, mert ezt tényleg nem szabad egy évnél tovább szedni!!
2011. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szemölcsöt ne kenegesd az nem gomba hanem vírus. Ha a doki ki tudja kezelni kikezeli hanem akkor ott marad. Egy méhnyakrákszűrést azért ajánlanék mert HPV is lehet. Human Papilloma Virus. Ez ellen oltják a gyermekeket. 25 éves korig létezik ellene védőoltás, én is a napokban adattam be mert sok ember hordozza és sose lehet tudni mikor okoz rákot meg szemölcsöket.. Jobb megelőzni szerintem. Menj el dokihoz!!
2011. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 éve élek nemi életet, ugyanazon partnerrel. Remélem nem HPV, áprilisban meek vizsgálatra, 1 éve voltam akkro semmi gond nem volt. remélem most sem lesz
2011. márc. 4. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
nemis ilyen nagy szemölcsök, nemis tudom leírni, ilyen apró pici pontok, mint amikor libabőrös vagy
2011. márc. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!