Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek először nőgyógyászho...

Ma megyek először nőgyógyászhoz, milyen ruhát vegyek fel amit a legkönnyebb fel-le venni?

Figyelt kérdés
Szoknyába mennék,hogy azt ne is kelljen levenni csak felkelljen hajtani !? Ezt lehet ? Valószínűleg valamilyen fertőzésem van,gombásodásom,ígyis fog mellvizsgálatot csinálni ? és ha a szoknya nem lehet rajtam és úgy csinál mell vizsgálatot akkor ott állok ruha nélkül ? :O
2011. márc. 7. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet felhajtani!:) Le kell vetni! Tök mindegy,hogy mibe mész. Mondjuk én direkt nem szoknyába mennék, mert ugye ilyenkor még harisnyával veszed fel, azt meg rosszabb felvenni!

A mellvizsgálatot meg egyébként is kérjed, ha esetleg ő magától nem csinálná. Nézze csak meg azt is!

Az enyém mellvizsgálatnál csak arra kér,hogy kapcsoljam ki és toljam fel a melltartóm!

2011. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz nadrágba is, de ha neked kényelmesebb akkor menj szoknyába.Szerintem, hogy ne legyen kellemetlen a fel és le vetkőzés, alúl vegyél fel egy szoknyát és felűl meg egy pulcsit, így nem kell annyit kinlódni velük.
2011. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ott senki nem nézegeti "úgy" a tested.

De ha zavar, lehet rajtad szoknya, azt nem kell levenni, elég, ha felhúzod míg a vizsgálón fekszel.

Ha nem magán, hanem ingyenes rendelésre mégy, akkor nem biztos, hogy megnézi a melleidet is, bár nekem első vizsgálatnál megnézte, igaz akkor én fogamzásgátlóért mentem.

Ne izgulj, nekik ez rutindolog, mint a péknek a kenyérsütés, az 1000. után már nem tud úgy nézni a frissen sült süteményre, hogy Hmmm...de guszta, hanem az csak egy kész végtermék.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ott nekik te csak egy munkadarab vagy a sok közül, nem pedig egy meztelen nő.

2011. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én csak azért mondtam,hogy le kell venni a szoknyát, mert pl. engem mindig "megnyomkod" ha rákszűrésre megyek. Tehát a petefészkem, méhem környékén, azért kell mindent levennem alulról?
2011. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze attól függ, milyen a szoknya.

Ha olyan szűk, hogy nem lehet a csípőn feltolni akkor valóban célszerű levenni, mert a méhedet kívülről mindig megnyomkodja.

2011. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nadrágba szoktam menni, de viszek magammal egy szoknyát, és az öltözőben leveszem a nadrágot, felkapom a szoknyát, és úgy megyek be. Egyszer sem mondta még a doki, hogy a szoknyát is le kell venni.
2011. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindig bő szoknyában vagy combig érő bő felsőben megyek, soha nem szólt, hogy vegyem le, mindig felhajtottam. A szűk szoknya nem alkalmas, de a bő igen, és a hasadról is feljebb lehet húzni a vizsgálat alatt.

A mellvizsgálat külön van, alul felöltözöl, utána veszed le a felsőt és a melltartót, tehát nem vagy teljesen meztelen. Normális doki megcsinálja automatikusan, van, akinél kérni kell, de mindenképpen érdemes évente 1-szer megnézet fiatalon is.

2011. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Naciba menj és vegyél fel egy olyan felsőt ami eltakarja a hátsod meg elől,szóval ha odasétlsz a vigxáloasztalhoz addig ne egyszál semmibe menjél.Utána a polot vagy felsőpt szintén csak felhajtod vizsgálat végén meg megint le és tényleg csak a doki látja pont amit kell,amúgy orvos.
2011. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Találtam itthon egy ilyen poló-ruha szerűséget azt veszem fel rendes nadrággal és így ha fel is kell hajtanom akkor sem meztelenül leszek ott :)
2011. márc. 7. 12:30
 10/10 anonim válasza:
nem szokták nagyon tolerálni ha valaki szégyenlősködik ott levetetik..meg ha nem is kéne levenni a szoknyát sokkal körülményesebb a harisnyát fel-le venni mint egy nadrágot.a mellvizsgálatról meg annyit hogy általában kiküld előtte hogy vedd fel a nacit és felülről vetkőzz figyelni szoktak rá hogy ne egy az egybe pucéran állj ott...én nem vagyok egy szégyenlős fajta de ott mindig kényelmetlenül érzem magam és mindig megpróbálom kibulizni hogy bugyiba megyek be és ott gyors leveszem de eddig akárhány embernél voltam mind kiküldött hogy ne szórakozzak vegyem le nem hinném hogy hagyja a szoknyát rajtad mivel itt nem arról szól hogy szégyelled magad vagy nem hanem hogy jól megtudjon vizsgálni.de ne aggódj nekik már mindegy tényleg nem azt nézik
2011. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!