Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el anyának?...

Hogyan mondjam el anyának? Parázok pls pls

Figyelt kérdés

én vagyok az egyetlen lánya rajtam kívül még van 3 fiú.ma jött meg legeslegelőször nem tudom,hogy mondjam el anyának..komolyan félek hogy lecsesz vagy valami..ti hogy mondtátok el és mit szólt

tudom hogy bolond vagyok:SSS

14/L


2011. márc. 9. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szia,ne aggódj! ;) csak hívd magadhoz,és mond el mi a hejzet :) miért haragudna ezért? :D hidd el nem lesz semmi baj! :) csak mondd el,hajrá!

12/l

2011. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szia.

hidd el,én is nagyon féltem,de egyszerűen csak menj oda hozzá és kérj tőle egy betétet.

"anya,tudsz adni egy betétet,ok köszi,holnap légyszi vegyél egy csomaggal"

tudom,hogy nehéz,de tök természetes,és így visszatekintve egyáltalán nem gáz.Ne félj,lecseszni biztos nem fog.hidd el :) hiszen ő is nő :) sok sikert

2011. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nekem a nővérem örült a legjobban h megjött anya csak annyit reagált remek még több kiadás xd
2011. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyukák örülnek ha megjön a kislányuk első menzesze. Nyugodtan mondd el, nem kell parázni!:)


16/L

2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"komolyan félek hogy lecsesz"

Te bolond vagy:D

Mégis miért cseszne le?

"Kislányom, mit képzelsz te magadról, hogy elkezdtél menstruálni??? Azonnal kapsz egy pofont, ha nem hagyod abba!!!!!!!!!"

Ő is nő. Akármilyen hihetetlen, ő is menstruál (vagy menstruált).

Odamész, megmondod, hogy "Anyu, megjött. Tudnál nekem adni/venni betétet?"

Ha nem tudsz a dologról sok mindent, akkor kérd meg, hogy magyarázzon el mindent...

2011. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Miért cseszne le? Anyukád is átment ezen valamikor :)

Én 10 éves voltam amikor megjött, és csak apám volt itthon, így kénytelen voltam neki szólni, elég cikinek éreztem akkor.

Mondd meg neki nyugodtan. ;)


21/l

2011. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy megjött, "nagylány lettél".

Miért cseszne le? Már biztosan várja is, hogy vajon mikor...?

Lesz egy "közös női témátok", csak neked, meg neki. ;)

2011. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
ez egy természetes folyamat,ezen nincs mit lecseszni!az én anyukám nagyon meghatódott amikor először megjött és elmondtam neki,mert ezennel is "nővé értem"!!igazából én nagyon megijedtem,h mi ez és inkább segélykérően rohantam hozzá,h ez most az amire gondolok vagy gond van?én meg akkor hatódtam meg amikor a Kishugom mondta el,h "nagylány" lett!ez annak a jele,h már nem kislány
2011. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugyan miért cseszne le,természetes dolog,minden lánynak megjön egyszer.Úgyis észrevenné hamar.Én egyszerűen elé álltam,és azt mondtam,anya megjött,ennyi.

Ti nem beszéltetek erről korábban?

2011. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne viccelj:) Nem fog lecseszni, és nem lesz ciki. Csak zavarban leszel maximum, de hidd el, neki már olyan természetes ez a téma, mintha takarításról beszélgetnétek:)

Menj oda hozzá, hívd ki ha többen vagytok a szobában, hogy te bizalmasan szeretnél vele beszélni, majd közöld, hogy eljött a nagy nap, megjött a havid! És legyen szíves közölje veled, mire számíthatsz a továbbiakban..

Valószínűleg anyukád egyrészt örülni fog, amiért nagylány lettél, másrészt le lesz sújtva ugyanezért!:)

Én kb ugyanígy közöltem vele, a húgomnak persze könnyebb volt, ő egyből hozzám jött, aztán tolmácsolhattam én a családnak..xD

2011. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!