Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik nem rosszindulatú...

Létezik nem rosszindulatú mellciszta? Ha rosszindulatú, meddig lehet élni vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A ciszta az ciszta. se nem rossz, se nem jóindulatú.

a daganat lehet jó- vagy rosszindulatú

2011. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszindulatú és el lehet távolítani, akkor kiműtik.Aztán kemo lehet vagy sugár v hormonterápia, vagy ezek akár a műtété előtt is, de ez mind a daganat természetétől, stádiumától függnek.Cysta általában jóindulatú. Biztos, h cysta? Biztosan rosszindulatú?
2011. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra gyanakszom, mert mondták tünetnek, hogy általában a hónalj környéke fáj ezesetben. A fájdalom azóta enyhült, meg fiatal is vagyok (17), kialakulhat nálam?
2011. márc. 15. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
igaz én kicsit idősebb vagyok de nálam mellcisztát találtak uh-n. és a hónaljam környéke fáj eléggé :S azt mondták ez nem veszélyes dolog, lehet következő menstruációkor fel is szívódik. 3 hónap múlva kell kontrollra mennem.
2011. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt azóta?
2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cisztát le lehet szívni -

(ha magától nem múlna el)

2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!