Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő, ha 2 hónapja nem...

Mi a teendő, ha 2 hónapja nem volt menzeszem?

Figyelt kérdés
17 vagyok (nem kezdtem szexulális életet) nyáron lesz 2 éve, hogy megműtöttek petefészekkel. Azután 1 évig gyógyszert kellet szednem, hogy rendbeálljanak a hormonok. Az 1 év lejártával normális volt a vérzésem egesz mostanáig. Nem akarok újra orvoshoz menni, mert már elegem van, regeteget jártam oda, tovább már nem birom. Olyan lelki sérüléseket szereztem az eset után, hogy ha rágondolok a kórházban töltött időkre rögtön a siras környékez, mivel messze voltam az otthonomtol, senki nem látogatott ott, csak a szüleim, ők is napont 1x, mert nem ülhettek ott egész nap. Kérem olyanok válaszoljanak akik nőgyógyászok, vagy értenek az ilyesmihez!
2009. febr. 23. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok nőgyógyász,de azért írok neked,értelek hogy eleged van,és nem akarsz orvoshoz menni,pedig lehet tudna segíteni egyből,hogy ne kelljen ezen idegeskedned,hogy miért nem jön meg.Lehet adna egy gyógyszert,ami helyre hozná a hormonháztartásod,írtad már szedtél,és utána oké volt,lehet megint a műtét miatt kicsit felborultak a dolgok.

Akkor viszont egy doki tudna segíteni,nem tudnál egy magánrendelőbe elmenni,ott egész kellemesek a körülmények,kedves doki,aki segít,és mehetsz anyuddal is.

Vagy lehet csak sok volt sz idegeskedés mostanában,és attól is lehet ez a kimaradás,és megjönne majd,de azért én a helyedben hogy ne maradjak bizonytalanságban,elmennék.

2009. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!