Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gombás fertőzés....

Visszatérő gombás fertőzés. Van kiút?

Figyelt kérdés
Már legalább egy éve van visszatérő gombám az orvos hüvelykupot és antibiotikumot szokott felirni, de rövidesen újból jelentkeznek a tünetek :S teljesen kikészültem lelkileg. Van esély a gyógyulásra?
2011. márc. 22. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


A méhszájsebnek úgy kimondottan nem észleltem tünetét, csak ugye ez volt a ludas abban, hogy csomószor kiújult a hüvelygombám, más egyéb tünet nem volt. A menzesz is normálisan jött ugyanúgy, ahogy szokott is. Immunrendszer erősítésére én pl Béres cseppet iszok, és hozzá a C-vitamin tablettát szedem.


L 20

2011. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni h PCO m van viszont a menstruáció rendesen jön max 2-3 nap eltéréssel lehet h ez hajlamosit a gombára?
2011. márc. 24. 21:15
 13/14 A kérdező kommentje:
vett kenetet, felirt supplin tablettát és Klion-D hüvelytablettát
2011. márc. 24. 21:17
 14/14 anonim ***** válasza:

Én szintén évekig szenvedtem és ki voltam teljesen készülve . A szexuális életem is kész csőd volt a folytonos gyulladásaimtól. Nekem sosem volt méhszájsebem sem komolyabb nőgyógyászati problémám csak az állandó viszketés,égő érzés bő folyás ami volt hogy menzesz elmúlása után már jelentkezett és majd csak a követekző menzeszkor hagyott alább hogy aztán újra kezdődjön minden elölről.

Én használtam intim mosakodót ,de aztán azt olvastam hogy egyáltalán nem szabad minden nap használni. Most már nem használom de magában ez nem szüntette meg. Felvettünk párommal Gynevac injekciókúrát. Az sem segített.

Aztán már utolsó kétségbeesésemben vettem ezüstkolloidot és 3 hét kúra után vagy már hamarabb elmúlt. Csak azon kaptam magam hogy minden rendben odalent és teltek a hetek és HÓNAPOK! Repülni tudtam volna a boldogságtól :) Eltelt már több mint egy év! Én már ebben sokkal jobban megbízok mint az orvosok által felírt mérgekben. Ha belegondolok hogy évek alatt mennyi bogyót szedtem be...

2011. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!