Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öregednék 15 évesen? Mostanába...

Öregednék 15 évesen? Mostanában nagyon fáradékony vagyok, nem tudok aludni, és max 3-4 órát tudok összesen. egész nap nincs étvágyam. dohányzok kb másfél éve, most több cigit kivánok, és több koffeint.

Figyelt kérdés
kezd ráncosodni a szemem, a kézfejeim, és hullik a hajam. ami a legijesztőbb, az az, hogy másképp kezdtem látni a világot.
2009. febr. 26. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mi a te bajod? Az hogy cigizel és közben koffeint is beviszel a szervezetedbe. Ne csodálkozz hogy öregebbnek nézel ki. Lehet máson 10 év múlva jönnek elő a ráncok a cigi miatt, úgylátszik neked elég volt a másfél év is. IJ
2009. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Másfél éve dohányzol??!! És ezt a szüleid meg a környezeted eltűri??
2009. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
De én nem is értem a kérdést. Mit vártál? Hogy a cigitől meg a kávétól (vagy energiaitaltól) fiatalodni fogsz? Hát ezt most nagyon benézted. Ha még időben (most azzonnal) abbahagyod és kicsit vigyáznál magadra, akkor talán még visszafordítható lenne. Talán.
2009. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ne cigizz, ne vigyél be sok koffeint, mert teljesen leépülsz, a szemléletváltozás pedig normális.
2009. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet.

Van egy ikerpár (lányok) a környezetemben, az egyik dohányzik, a másik nem. Kávét is jóval többet iszik az, aki cigizik. Most 25 évesek. Amelyik cigizik, 35 évesnek is kinéz, főleg, ha sminkeli magát.

A másik nemrég bement a T-Comhoz, ott pedig megkérdezték, hogy elmult-e 18 éves...

2009. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyanná válsz ahogy élsz. Azaz ha így folytatod egy emberi roncs leszel hamarosan. Ha te már kislányként is nagylánynak képzeled magad, cigizel, kávézol, kitudja még mit akkor viseld a következményeit.
2009. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba a dohányzárt, és a kávé ivást. Mozogj egyél rendesen ,menj el orvoshoz kérj vérképet,lehet vashiányos vagy, Kell a vaspótlás.


Ennyi, ja és csókoltatom a szüleid, hogy nem vágtak még ki az ablakon, hogy van képed dohányozni? Én bizony jól elpáholnám a 14 éves gyerekem, sőt a 13 évest ha cigizni kezdene. Neked nincs más dolgod mint tanulj és legyél egészséges.

2009. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem tudsz aludni, mivel teleiszod magadat kaveval. Neked ebben a korban egyaltalan nem valo a kava. Sportolnod, mozognod kellene, akkor aktivabb lennel.

A szuleiddel elsz, vagy honnan van neked ennyi penzed, szuleid nem foglalkoznak veled?

A kaveban koffein van, ha meg esetleg kolat is iszol, akkor pedig megtobb koffein jut a szervezetedbe.

A cigirol nem is szolok, mert az a legnagyobb mereg!

2009. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem veszi el a kedved a dohányzástól,akkor semmi.
2009. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Amiket leírsz, depressziós tünetekre utal. szüleiddel keressetek fel egy pszichológust. 15 évesen szinte gyerekfejjel nagyon nem normális ez az életmód, amit folytatsz.
2009. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!