Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan azt érzem pisilne...

Folyamatosan azt érzem pisilnem kell, mikor elmegyek picit piselek, de iszonyatosan ég utána, felfázva nem vagyok, viszketni nem viszketek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony felfázás! Igyál cickafarkteát és jó sok folyadákot!
2011. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez nagyon felfázásnak hangzik! Sok folyadék, és egy forró fürdő!
2011. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és menj orvoshoz!
2011. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengetek folyadék...és holnap doki. Én ilyenkor mindig Monural port kaptam, és nekem használt! KITARTÁS!!!
2011. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszaitokat:)), a folyadékbevitelt megkezdtem, a dokihoz legközelebb csak szerdán tuduk menni, de megírom majd mi lett!
2011. ápr. 3. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:

rengetek?????? az meg mi :D


szóval doki, ír antibiotikumot, igyál sokat (rengeteget :P) és törődj bele, hogy a felfázás nem viszket senkinek (húgyúti fertőzés, hogy pontosak legyünk)

2011. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most menj a dokihoz az ügyeletre, ne szerdán, addigra nagyon kellemetlen élményeid is lehetnek, mondjuk, vesegyulladás vagy csak egyszerűen bepisilsz...ha monuralt ír fel, az egy adagos és szerdára kutya bajod nem lesz
2011. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer jártam így és nem felfázás volt. Húgyhólyag gyulladásom volt.

Egyre súrúbben mentem pisilni. Másnap már negyedóránként. Aztán már véres is volt a vizeletem. Az első napon gondoltam sokat iszok lehet csak felfázás, de második napon már nagyon durva volt iszonyatosan fájt. Mentem is a dokihoz kaptam gyógyszert ami nagyon hamar hatott is.

2011. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Holnap irány a doki ne halogasd!
2011. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a húgyhólyag gyulladás a húgyúti fertőzés ;) alias felfázás
2011. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!