Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan zavar, hogy folyamatosan más lányokat nézeget! Tudom, hogy hűséget "esküdött" de akkor is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátom 13, és 4 éve vagyunk együtt. Régen nem, mostanában viszont egyre többet veszem észre, hogy amikor megyünk az utcán, más lányokat nézeget. Ami még annyira nem is zavarna. De amikor hármasban megyünk valahova, a bátyjával vagy egy haverjával, akkor már meg is jegyezgetnek egymás közt ezt azt, és amikor én ezt hallom, nagyon rosszul tud esni. Aztán meg elmegy a kedvem mindentől,és utána még ő csesz le engem, hogy megint egy hülyeségen durcázok. De amikor én csak köszönök egy srácnak, vagy puszit adok, amikor velem van, egész este ezt hallgatom. Tulajdonképpen ugyan azt csinálja amit én, csak neki szabad, nekem meg nem?Hiába mondom neki, hogy legalább akkor ne jegyezgesse meg hogy mit csinálna ezzel meg azzal a csajjal, aki ott van, amikor vele vagyok, azt mondja mindig hogy hülyeségen ne akadjak már ki. De szerintem nem az. Mit csináljak? Előre is köszi!
2010. nov. 24. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te 15 voltál amikor összejöttél egy 9 éves sráccal? Wow.
2010. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem írtál véletlenül félre valamit?
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13 évesen most tengnek benne a hormonok. De elárulnád, hogy évekig mit csináltál egy kisfiúval, hogy járásnak nevezed?
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Dede...bocsi...23:D
2010. nov. 24. 16:53
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a kis"gyereket"és kapd el a bátyát!Neharagudj de sztem ez tök normális az ő korában (hogy megnéz minden csajt)nem ő fog elvenni feleségül,még kellenek neki a tapasztalatok...neharagudj!:S
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
LoL :D Tényleg jók az életkori adatok... Amúgy meg, amíg csak nézi a csajokat, az neked miért fáj? Szúrja ki a szemét szegény gyerek? Nekem néha az asszony szól oda, hogy nézd már azt a csajt... És? Mi van akkor?
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pedig már pont kezdtem tisztelni a kissrácot. 9 évesen beújítani egy 15 éves csajt...
2010. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az nem 23 akar lenni?
2010. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Dede...írtam is feljebb kommentben!
2010. nov. 24. 16:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát sztem tiszteletlenség a bnő jelenlétében megbámulni egy másik csajt, nem hogy még megjegyzést is tegyen rá. Én közöltem a párommal és anélkül is tudja hogy zavar, és akkor sem tenne ilyet, ha nem vagyok ott, nem hogy akkor mikor ott vagyok. Nyugodtan mondd meg neki, hogy igen is bunkó dolog, mert legalább akkor ne csinálja már ha veled van. Vagy tegyél te is így, ha meglátsz egy srácot, mondd neki, hú de jól néz ki olyan kis édes fokhagyma segge van... vagy hasonló.
2010. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!