Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, terhesség?

Mit gondoltok, terhesség?

Figyelt kérdés

Márciusban a ciklusom közepén kihagytam 1szem fog.gátlót, a párommal együtt voltam, nem "védekeztünk". Március 31én meg is jött, de előtte éreztem már, hogy valami nincsen rendben, terhességre gyanakodtam. Viszont amikor megjött, nem volt az igazi, inkább csak barnáztam. Április 1-jén délután abba is maradt a menstruációm. Szóval másfél napig tartott! Soha nem volt még ilyen. A tüneteim még mindig meg vannak, hányinger, aluszékonyság, sokat eszek és enyhén görcsölget a hasam. Kedden fogok tesztet csinálni, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Lehurrogni nem, kell mert ha baba van megtartjuk!


2011. ápr. 3. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy.. :/

Amúgy kb 90%, hogy el kell majd vetetned.

2011. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért kéne? Tudod mennyi gyogyszer mellett összejött baba születik egészségesen?
2011. ápr. 3. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind1, te tudod, én nem szólok bele. Csak én személyszerint nem tudnám megbocsájtani magamnak, ha miattam, az én felelőtlenségem miatt lenne baja a gyermekemnek. Nem születésekor, nem is 1 év múlva, hanem akár 10 év múlva, amikor nem is számítasz rá...
2011. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az abortuszt meg tudnád bocsátani?
2011. ápr. 3. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziam esély van rá de nagyon kevés, bár a mai fogamzásgátlók iszonyat kis hormont tartalmaznak ( nekem úgy votl peteérésem hogy minden szemet ugyan abban az időben vettem be minden nap) Az hülyeség hogy elkell vetetned. Hány ember lett terhes úgy hogy védekezett és makk egészséges a babája.
2011. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!