Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok terhesség alatt...

Mit gondoltok terhesség alatt lehet fazongyantáztatni? A fájdalom nem káros a babának?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de a hátha van közöttetek olyan aki tud segíteni. Előre is köszönöm.
2011. febr. 26. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem káros:)

Én még szülés előtt egy héttel is leszedettem mindenhonnan:)

Ha rendszeresen gyantáztatsz, akkor ez nem okozhat problémát.

2011. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2011. febr. 26. 07:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen gyantáztatom,sőt a kozmetikusom mondta,hogy még szülés előtt is menjek nyugodtan.Nekem amúgy is érzékeny a bőröm,minden mástól kipattog,utána meg kegyetlenül viszket.
2011. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki is meg a kozmetikus is felhívta a figyelmemet arra, hogy a 30. héttől nem szabad, mert a fájdalom miatt beindulhat a méhösszehúzódás!
2011. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se mondta, pedig szóltam is a dokinak, meg a szülésznőnek, hogy szülés előtt még elmegyek gyantáztatni. Mindkettő nevetett, és annyit mondott, tetszeni akarok a fiamnak?

Megkérdeztem, nem árt-e, és a doki azt mondta, hogy mi ártana? Nem a méhemet fogom gyantáztatni, így semmilyen hatással nem lesz a babára.


És a személyes (nem szak) véleményem az, hogy egy szimpla fájdalomtól nem fog beindulni a szülés, ahhoz ennél több kell.

Ha a 38. héten a gyomorrontós hasgörcseimtől nem indult be (pedig annyira fájt, és még közelebb is volt a babámhoz, mint a fazonom), hogy már sírtam.

2011. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok. :)
2011. febr. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!