Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba tünetei lehetnek?

Hüvelygomba tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

2-3 napja viszkettem ott lent nagyon kellemetlen volt és égető érzést éreztem pisilés utána ha kitöröltem...most nem viszket de a második gond még fenn áll.

22éves vagyok nőgyógyászom még nincs:O orvos-hoz menjek vagy jó rá a reklámozott kenőcs kúp...?? vagy elmúlik magától? lehet e a túlzott csokifogyasztástól?? valaki segítsen nekem légyszíves


2011. ápr. 4. 14:22
 1/10 A kérdező kommentje:
folyás és kellemetlen szagok nincsenek...
2011. ápr. 4. 14:24
 2/10 anonim ***** válasza:

22 évesen még nincs nőgyógyászod?? Egyáltalán voltál már nőgyógyásznál?


Igen, ezek valószínű, hogy a hüvelygomba tünetei (nálam is így kezdődött).

Vegyél Canesten kombit, vagy menj el nőgyógyászhoz!

Magától nem fog elmúlni, csak rosszabb lesz!


20/ L

2011. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincsen soha nem voltam még... nem volt panaszom ..most is váratlanul ér:S
2011. ápr. 4. 14:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem volt panaszod, az oké, de az éves rákszűrésre illő lett volna elmenned! Gondolom már élsz nemi életet, akkor meg főleg!

Ne legyél ilyen felelőtlen!

Mindenképpen keríts rá alkalmat, és menj el nőgyógyászhoz!

Jobbulást kívánok Neked!


20/L

2011. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
méhnyakrák szűrés? jaa...erre tényleg nem gondoltam, mindig egészséges voltam, el fogok menni csak eléggé tartok tőle:(
2011. ápr. 4. 17:53
 6/10 A kérdező kommentje:
nem élek nemi életet
2011. ápr. 4. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen menny el nőgyógyászhoz!

Félévente-évente mindenféleképpen illik,márcsak a cytológiai vizsgálat miatt is!

Ha időpontot most rögtön nem is kapsz,és kezelni szeretnéd,mert már kellemetlen a viszketés és az égő érzés akkor ha használsz canesten kúpot és kenőcsöt nem ártasz vele magadnak,de már csak azért is érdemes orvoshoz fordúlnod,mivel hogy a leírt tüneteid nemcsak gombás fertőzések okozta betegség lehet,de a HPV tüneteivel is megegyezőek!

2011. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szia, még tudnál abban segíteni hogy hogy zajlik egy ilyen nőgyógyászati kivizsgálás ?
2011. ápr. 7. 18:15
 9/10 anonim válasza:
rengeteg ilyen jellegű kérdés volt már itt, google-ban rákeresel, biztos hogy találsz leírást!:)
2011. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké rákeresek, de te olyan segitőkész voltál:) köszönöm
2011. ápr. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!