Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó ha azt mondom vegyen...

Jó ha azt mondom vegyen canestent?

Figyelt kérdés
3 hónapja kb. úgy égetett csípett viszketett alul.És szóltam anyának.Elmentunk a gyereknőgyógyászhoz,az csak megnézett.Adott2 fajta gyógyszert és kenőcsöt.Ezt elhasználtam,enyhült de most újra erősödik ez az érzés.Jó ha azt mondom anyának hogy próbáljuk ki a canestent?
2011. ápr. 6. 14:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Menj vissza nőgyógyászhoz!
2011. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a felírt cucc nem hatott egészen, akkor nem az önkezelés a jó döntés, hanem vissza kell menni a dokihoz.
2011. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pontosan!

ha nem gombád van, akkor a canesten nem hat

2011. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
felesleges, ha nem gombád van, akkor csak ártasz a Canestennel. Vissza kell menni az orvoshoz, írjon ő valamit, amit jónak lát.
2011. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de olyan rossz volt az orvosnál mert ismerős és még anyának is megmutatott engem
2011. ápr. 6. 14:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni dokihoz. Anyádnak meg meg kell mondani, hogy várjon kint, mert idegesít a jelenléte.
2011. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de tuti nem jó a canesten?
2011. ápr. 6. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kell menned dokihoz, mert csak ő tudja mi jó a bajodra.
2011. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi volt a korábbi diagnózis?
2011. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, 14 éves vagyok. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mert ez nem játék. Nem jó a canesten, sokkal-sokkal kevesebbet ér mint az orvos.
2011. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!