Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyedül vagy, akkor is...

Ha egyedül vagy, akkor is igyekszel halkan szellenteni, vagy akkor mehet hangosan is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az otthonomon kívül próbálom sunyin elvégezni. :)
2011. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ha otthon vagy, akkor társaságban is mehet hangosan? :) Amúgy csaj vagy, vagy pasi? :)
2011. szept. 11. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi itthon a párommal még "hangversenyt" is rendezünk!!! :D


25/L



Khhmmmmm....Akarom mondani... A lányok nem puksiznak!!!

2011. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a hangos szellentés gond egy kapcsolatban, ott valami nincs rendben. Nem azt mondom, hogy direkt nyomni kell, de ha jön, nem fojtom el.
2011. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itthon minden további nélkül eleresztem én is, sőt a két lányom /2 és 3 évesek/ is, na meg a párom is.
2011. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csilla akkor nálatok is van hangverseny!! :)


Szerintem így családon belül egyébként még kifejezetten muris is tud lenni egy-egy szellentés.. :P

2011. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én ha itthon vagyok egyedül akkor persze hogy kiengedem nem fogom szabályozni a hangerőt,sőt még szűk családi körben sincs ezzel probléma .

de a barátom előtt próbálom sunyiban csinálni ha nagyon kellene,nem csinálunk fingóversenyeket meg nem veszünk szagmintát ,de szerintem kicsit kiábrándító főleg ha egy nő hangosan recsegtet a párja előtt.

AMúgy amóta normális kajákat eszem kevesebb galambot eresztek ki:)

2011. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én itthon mindig megtolom meg ha olyan baráti társaságban vagyok akkor is és röhögünk rajta. ha olyan helyen vagy emberek között vagyok akkor félrevonulok és ott elintézem de ha nem tudok kimenni halkan kitolom és odébbmegyek. de amúgy én mindig meg szoktam szagolni mert szeretem az illatát :D

15/F

2014. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha otthon vok csak úgy. Ha suliba... az már elégciki..... olyanbüdös
2014. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bocs hogy kiirtam :/
2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!