Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosi vizsgálatom eredményét...

Kecskemétiné kérdése:

Orvosi vizsgálatom eredményét írom le. Kérem, ha lehet, magyarázzák meg. "P2, vegyes flóra, Leptothrix, gyulladás, metaplasia, regeneratio, hyper-, parakeratosis"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egy rákszűrés eredmény, nekem is P2 lett, kérdeztem a dokitól, hogy az jó -e , azt mondta igen, tökéletes, a metaplasia nekem is rá van írva, azt mondta, hogy az sejtátalakulást jelent,ami lehet felfázás, vagy bármilyen kis gyulladás miatt, és fél év múlva kontroll, erre kérdeztem, hogy miért kell fél év múlva ha minden oké? Azt mondta a korom miatt:) 35 vagyok, és akkor nyugtalankodjak ha p4 lenne, mert az a rákmegelőző állapotot jelenti.
2011. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a P rendszer kicsit elavult már, de még mindig ezt szeretik használni. Amúgy a P2 jóindulatú elváltozást takar.
2011. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!