Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Esetleg...

Mitől lehet ez? Esetleg felfázás? Vagy az antibiotikumnak hatása lehetett?

Figyelt kérdés

Picit megijedtem, mert ilyet még nem tapasztaltam sosem.

A menstruációmnak vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg, bár ezen nem annyira csodálkoztam, mert a múlt héten betegség miatt antibiotikumot (Augmentint) szedtem (hétfő reggelig). A múlt héten nem is volt semmi gond, de kedden egy picit csípett amikor pisiltem és szerdán is. Sőt, a puncim, kb. a hüvelybemenet mellett egy picit érzékeny (nagyon gyengén fáj) amikor pisilés után kitörlöm. Csípni már nem csíp, ha pisilek és nincs semmi problémám, csak ez a nagyon gyenge fájdalom, amikor kitörlöm pisilés után.


A múlt héten ültem egy betonon, amit bár sütött a nap egész délelőtt, lehet, hogy mégsem volt elég meleg. Gyakrabban érzem a héten, hogy pisilnem kell, mint eddig, pedig nem iszok (jelentősen) többet, mint korábban.

Esetleg felfázhattam volna? Attól érezhetem ezt az érzékenységet?


A menstruációm egyébként megjött szerda reggel.

15/L


2011. ápr. 14. 19:48
 1/3 anonim válasza:
100%
A felfázás nagyon valószinü már csak a vizelet csipés miatt is.Jó sok folyadékot igyál akár 3 liter /nap is mehet. hamar elmúlik,ha tényleg arról volt csak szó
2011. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben orvost is megkérdeznék, de tényleg igyál sokat!
2011. ápr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha a mensim vége után is érzem még elmegyek orvoshoz. Remélem erre nem lesz szükség, kicsit félek, mert még nem voltam nődokinál. Egyébként ma már nem éreztem ezt a fájást és nem csípett, amikor pisiltem.

2011. ápr. 15. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!