Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj hogyha nem a megfelelő...

Baj hogyha nem a megfelelő méretű melltartót használom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen baj..Nem is olyan régen volt a tévében ,hogy miért nem jó ha nem megfelelő méretet,és kosarat használunk..
2011. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mi volt,nem láttam a tv-be, mi a baj akkor???
2011. ápr. 21. 19:43
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem volt hogy egy kisit nagyobbat hasznéltam, ugy hogy simán lecsuszott néha,de enm ugy hanem csuszkált eléggé,de nem ugy mintha egy 6 éves venné el anyuci cicifix-ét
2011. ápr. 21. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

te tuti kamasz vagy...13-15 éves...

amúgy igen,rosszat tehet

2011. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyobbat hordasz (lecsúszik) akkor nincs tartása a melltartónak..Evvel az erővel le is vehetnéd..A melltartó lényege hogy a mellet megfelelően tartsa..Ha túl nagyot hordasz nincs semmi funkciója..Ha túl kicsit,ami szorít vagy a kosár kicsi akkor folyamatos nyomás alatt van,és ez akár komoly szövődményeket is okozhat..A tévében valami olyasmit is említettek(bár nem erősítette meg a doktornő) hogy a túl szűk melltartó akár mellrákot is okozhat.Nem tudom,hogy ez mennyire igaz,de pár külföldi tudós szerint nagyban befolyásolja a rossz melltartó használata..

Nagyobb melltartót meg teljesen felesleges hordani.

2011. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!