Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlságosan folyós, szinte víz...

Túlságosan folyós, szinte víz állagú hasmenés minek a jele?

Figyelt kérdés
Ja és márvagy 1.5 éve van folyásom, van mellem is az is kb 1.5 éve kezdett fejlődni és a hónalj és szemérem szőrzetem is ,mikor jön meg? mostanába a derekeam is naon fájt!!!és a túlfolyós hasmenés, de lehet, h ezeknek semmi közük egymáshoz, szval mikor jön meg????
2011. ápr. 27. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mi köze lenne a hasmenésnek a menstruációdhoz? Attól függetlenül: Már lassan meg kéne jönnie. Egy orvostól azt hallottam, hogy a szőrzet kinövésétől számított 2 év múlva meg kell jönnie.
2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs köze a menstruációhoz a hasmenésnek. Menj orvoshoz, de addig is diétázz és igyál sok folyadékot.
2011. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, hogy érted , hogy diétázzak és igyak sokat, ennek ehhez mi koze?am köszi 1. válaszoló, mert legalább tom, hogy kb. félév múlva jön majd meg, és kb nyáron, de szted érdemes magammal betétet hordani???
2011. ápr. 27. 18:18
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg súlyos a vizes hasmenés orvoshoz kell mennem, már am nincs ez tagnap vót meg azelőtt!!!??
2011. ápr. 27. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
most súlyos vagy nem?????
2011. ápr. 27. 18:31
 6/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A fosásnak semmi köze a folyásodhoz. Elrontottad a gyomrod, vagy vírus, de ha már nincs hasmenésed, akkor oké. A 2. válaszoló emiatt írta a diétát meg a sok folyadékot, ha nem értetted volna. A menzeszed meg nem törvényszerű, hogy fél év múlva jön meg.
2011. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. 1. válaszoló vagyok, és szerintem mindenképp legyen nálad betét, ha más nem is, akkor ilyen vékonyabb.
2011. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!