Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvelygom...

Állandóan visszatérő hüvelygomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb fél éve tart. Az elején minden hónapban előjött, a doki írt fel rá valamit, de a következő hó'ban már megint ott volt (az az érdekes, hogy a menzesz előtt szokott előjönni 1-2 héttel és a menzesz után el is múlik). Most volt 2-3 szabad hónapom, de most már megint viszket! Már 3 fajta kenőcsöt kipróbáltam, kúpokat...most is szedek valamit "savasítót", mégis itt van :(

Leszoktam a tangákról, csak bugyit hordok (abból a műszálasakat kidobáltam), babaszappannal mosakszom odalenn, nem nyúlok hozzá piszkos kézzel, a barátom sem, ő már nem is nyúl hozzá, de mégis...:"( Az a lehetőség, hogy a barátom megcsal és onnan adja át nekem, az kilőve, mert akkor ő is érezné, de neki semmi baja. Szóval ez kizárt.

Van valami megoldás? Azt ne írjátok, hogy menjek dokihoz, mert szart sem ér. A következő hónapban újra előjön. Valami "házipraktika"?


2011. máj. 2. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

„A pajzsmirigy fontossága – kapcsolatban áll a hüvelyi mikrobiommal, a menstruációs ciklussal, az immunrendszerrel – a hüvelyi fertőzések azért nem múlnak, mert a pajzsmirigy nem tudja megvédeni a hüvelyflórát – irány az endokrinológus!”


[link]

máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Visszavonom. Az említett doki nem csinált semmit, csak több alkalommal lehúzott pénzzel. Olyan vizsgálatokat írt a leletemre, amiket meg se csinált, a panaszaimat pedig nem írta le, helyette elintézte annyival, hogy “panaszmentes” vagyok. Margit, há’ nóóórmális?! Harry Potter imitátornak jobb lenne, mint nőgyógyásznak. Bájgúnár!


A klinikán dolgozó másik, ezeréves nőbányász is egy segg. Azt sztk-s rendelésre invitált volna STD szűrésre, ahol csak kerületi lakosokat fogad, és mivel én nem vagyok az, így elkérte volna a dupla árat, mint amit magánban fizettem volna. A szűrés se kellett, mert kiderült, nem is az a bajom. Még jó, hogy telefonon érdeklődtünk előtte, és nem mentünk el. Ez mindennek a legalja! Mit meg nem engedhetnek maguknak?!


Ha nagy pénzt akarnak kaszálni, menjenek plasztikai sebésznek, ne a szegény betegeket akarják lehúzni! Mi nem tehetünk arról, ha bajunk van, ők meg jól kihasználják ezt.


Vagy legyen sikerdíjas a sztori, majd akkor fizetek, ha már meggyógyítottak, dolgozzanak meg a pénzükért!


Vagy húzzanak vissza államiba! Az biztosan túl büdös nekik. Elképzelhetik, hogy nekünk se jó.


Viszont ha a pajzsmirigy és a hormonok vacakolnak, akkor tényleg nem tudják megtartani a hüvelyflóra egyensúlyát és megvédeni azt. Endokrinológushoz fordultam végül.

máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!