Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusznál milyen kedvezményt...

Abortusznál milyen kedvezményt vehetek igénybe ha nincs pénzem kifizeti a teljes öszeget?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs lehetőségem megtartani a babát... Szüleimel élek, most fejezem majd be a sulit, még részesülök a gyermekvédelmi támogatásban a suli végéig. SAjnos nincs 30 ezer forintom kifizetni a teljes öszeget. Kaphatok kedvezményt? Vagy ha beviszem a gyermekvédelmit, akor kapok kedvezményt? vagy nekem mennyit kelne fizetnem?

Légyszi normális válaszokat :)


2011. máj. 9. 09:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én nem az észosztásra voltam kiváncsi (akinek nem inge ne vegye magára természetesen nekik köszönöm anormális válaszokat)

nagyonsajnálom, hogy nincsenek megfelelő körülményeim, és örökbe nem adnám, azért nem szülném meg...

Egyébként ha ugy döntök, hogy elvetetem, utána menyit kel járkálni orvosokhoz és menyi idő mulva lesz esedékes az abortusz?

2011. máj. 9. 11:55
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem el, hogy 20 éves vagy.Gyerekes gondolkodás, borzalmas helyesírás, felelőtlen döntések sorozata.


Vedd a fáradságot, keress fel egy orvost, és Ő útba fog igazítani, ne itt kérdezősködjél.

2011. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
barátnőm a holland kettős módszerrel lett terhes,nah erre varjatok gombot!!!
2011. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog, hogy az apajelöltet is érdemes lenne felelősségre vonni, és közösen dönteni a dologban. (anyagiakban is!)
2011. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

elöttem válaszoló:

sok felnött ember se ír helyesen,tehát ez nem hiszem hogy jelentene valamit is!!

2011. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Majd a nőgyógyászod megmondja, mikor mit kell tenned és milyen kontroll vizsgálatokra lesz szükséged.


Az itt válaszolók azért nem adnak erről neked felvilágosítást, mert nem tudják, mivel jár egy abortusz elő/utókezelése, mivel valószínűsíthetően nem volt nekik ilyen beavatkozásuk, köztük nekem sem.


Amint mondták már többen is, konzultálj az orvosoddal.

2011. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Barátnőmet végigkísértem abortuszra, vérvétel, nőgyógyászati vizsgálat, 3 találka ilyen szociális emberekkel. Ha ők se győznek meg, hogy megtartsd odaadják a csekket, de rengeteg vizsgálatra kell menni és hatalmas lelki sebet okoz. Barátnőm maga volt a megtestesült nem érdekel semmi nő. Utána inkább hazaköltözött koliból, otthagyta a sulit és munkát vállalt. Nem bírt élni az itt történtekkel. Az abortuszból zokogva ébredt, hogy mit tett. Persze lehet mondani, hogy jól tette mivel eltelt 3 év, azóta férje és gyereke lett.
2011. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum 2 hét alatt végigzavarják ezeket a vizsgálatokat és beszélgetéseket, hiszen számít az idő. Minél előrébb-haladott állapotban van a baba, annál veszélyesebb elvégezni az abortuszt az anya oldaláról nézve, több rossz következmény, komplikáció, stb., ezért nem húzzák sokáig szerintem. De nem voltam, szóval csak tippelni tudok.
2011. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az uh-n megmondják hogy terhes vagy. Felhívod a családvédelmist és kérsz egy időpontot. Beszélgettek kb 30 percet, majd megadja a következő időpontot. Arra is elmész, de már úgy, hogy az adott vérellátóba leveszik a véredet, a vércsoport miatt. Ha gyermekvédelmit kapsz, akkor elviszed a bizonylatot, és akkor csak 8000 Ft. Nekem 3 hét volt az uh-tól számítva, de ebből 1 hétig gondolkodtam. Arra figyelj, hogyha a családsegítős odaadja a jegyzőkönyvet, az csak 8 napig érvényes, és a hétvégét is beleszámolják. Szóval ha az nálad van, egyből hívd a kórházat az időpont miatt.
2011. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben mégis ugy döntötünk, hogy megtartjuk :) a " nem hiszem el hogy 20 éves vagy" válaszolónak pedig, de igenis 20 éves vagyok, nem vagyok gyerekes, de azért megkérdezhetem, hátha kapok tapasztalt emberektől válaszokat.. már elnézést. A helyesírásról pedig, gépelés közben ez a legkisebb gondom, hogy erre figyeljek, mer kit érdekel....
2011. máj. 16. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!