Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 hónapos kisfiamat hogyan...

10 hónapos kisfiamat hogyan tudnám leszoktatni a szösz és a haj evésről?

Figyelt kérdés
Megnyálazza a tenyerét és addig megy a lakásban négykézláb, amíg rá nem ragad valami, amit be tud kapni. Ilyenkor nagyon örül, így egyből észreveszem ha összeszed valamit. Hisztizik, ha elveszem tőle. Pedig nagyon odafigyelek a tisztaságra, sokat porszívózom a lakást.
2011. jún. 8. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod,nekem is 1 éves a lányom,ugyan ezt csinálja.
2011. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy félek, hogy valami baja lesz. Kaphat bélelzáródást vagy csavarodást a hajtól ha nem veszem észre és megeszi?
2011. jún. 8. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ennyire nem félj.Én is féltem,de azoktól a pici szöszöktől nem lesz semmi bajuk.Én a múltkor eltörtem egy poharat,szanaszét szóródott,nem győztem porszivózni,na akkor féltem,nehogy megtalálja.Hál istennek eddig nem talált semmi ilyet.
2011. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha megeszi a hosszú hajszálat?
2011. jún. 8. 09:42
 5/7 Toto652_89 ***** válasza:

Én meg egy tálból ittam a kutyával... az ilyentől erősödik a gyerek immunrendszere. Nagy korában jobban ellenáll majd a mindenféle allergiának meg hasonlóknak, mivel gyerekként már felismerte a szervezete.

Van egy mondás, miszerint, évente 1,5 kiló koszt meg kell enni...


Az ég világon semmi baja nem lesz a csemetédnek... a haj szaru, emészthető. Kicsinek én is ettem állítólag.

2011. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állítólag kiskoromban a macska-tányérból ettem! Azóta túl vagyok jó néhány X-en!

Persze azért nem árt odafigyelni, de szerintem ha normálisan takarítasz (márpedig azt teszed), akkor komoly bajt okozó dolgokat úgysem fog találni.

2011. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem te inkább félsz, mint ő...

Honnan találna ennyi hosszú hajat a lakásban? Gondolod, ez csak úgy terem a szőnyegen? Ügyelj rá, vagy kösd be a fejed, ha babázol. Kérdezz rá a dologra a védőnőnél. Majd ő megmondja mit tegyél.

2011. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!