Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagyok, vagy mi a szösz?

Beteg vagyok, vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés

Mivel tudnám pozitívabb gondolkodásra bírni maga?

Egyszerüen olyan szinten vagyok, hogy valamilyiknap, nem tudtam miért vagyok olyan rosszúl, mire rájöttem, hogy előtte való nap semmit nem ettem. Egy falatot sem. És miután ez eszembe jutott, akkor sem kívántam semmit. Minden inkább kifelejött belőlem. Alapba sem vagyok 50 kg-nál több.

Egyszerűen nem tudom mi bajom. Nem vagyok megelégedve az élettel, semmi pozitívat nem látok. Nem látom az életem értelmét. Reggel felkelek elmegyek dolgozni, haza, alvás ennyi. Majd ez ismétlődi újra és újra. Nincs kedvem semmihez. Kirándulni sem pedig imádtam. Olyan vég érzetem van. Szegény párom is kiakadt rám a múltkor.

Ez beteges?


2011. aug. 17. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le, h mi a bajod! Nem látod az életed értelmét.

Próbáld meg megtalálni. Válts munkahelyet, vagy akár egy költözés is jót tehet, új hobbik, ilyesmi...

Amúgy nem csodálom, h nem vagy megelégedve az élettel. Manapság sokan nincsenek. Én sem, de én legalább tudom, h min kell változtatnom, csak sajnos ez nem megy egyik napról a másikra.


Persze, testi oka is lehet még annak, h szar kedved van. Valószínűleg vitaminhiány! Nekem az volt. Azóta van energiám és kedvem kitartani a sz*r körülmények között is addig, amíg össze nem jön, amit szeretnék.

2011. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!