Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vigyek 1 napig leszek...

Mit vigyek 1 napig leszek korházba? Megoldható hogy ne bugyiba legyek a férfi orvosok keze alatt?

Figyelt kérdés
Lábfejem operálják megint, már nem kis gyerek vagyok hanem 25éves és szégyelős vagyok. Lehet rövid nadrágba lenni mütét alatt?
2011. máj. 17. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt az orvosok tudják megmondani, hogy mennyire kell levetkőznöd. De bugyi helyett sort /nem utcai/ biztosan megengedett.
2011. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem vegyél leggingszet, ami szürke, pamut, és vágd el a térde fölött :) áskor is jól jöhet még :)
2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mikor utoljára műtöttek akkor is egyszál bugyiba kellet lenni. Köszönöm.
2011. máj. 17. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor mást nem nagyon tehetsz.

Amikor én voltam a kórházban olyan hálóinget kaptam, aminek nem volt kötözője csak a nyakánál, mert le volt szakadva, mikor kérdeztem, hogy kaphatnék-e másikat a nővérke csak annyit mondott, hogy jah..hát ez ilyen, szokott ilyen lenni..és kiment.Na ez azért szerinte rosszabb volt.

2011. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még az jutott eszembe, hogy vegyél olyan fekete francia bugyit, ami olyan, mint a forrónadrág.Az nem olyan rossz szerintem ilyenre gondolok egyszínű feketében:

[link]

2011. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. máj. 17. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Sőőőt! találtam neked egy oldalt, itt akár rendelhetsz is :)

[link]

2011. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!


Engem már műtöttek, és szerintem muszáj meztelenül lenni a műtőben.


Azért, mert ha utcai ruha van rajtad, akár egy bugyi is, nem lesz steril a műtő!


Gyorsan levetkőzöl, beborítanak steril takaróval, utána felöltözöl, ha vége a műtétnek, és felébredtél.

2011. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy bugyit engedélyeztek nállam. Köszönöm. De és mit vigyek??? nagyon semmit ugye ehetek előtte vagy ne???
2011. máj. 17. 16:29
 10/12 tetris ***** válasza:
A műtő steril terület, oda nálunk csak mezitelenül lehet belépni a paciensnek. Ha ennyire szégyellős vagy, mi lesz veled, ha szülni fogsz?
2011. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!