Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beindul a szules es nem...

Ha beindul a szules es nem reped meg a magzatburok akkor nem is fog? Milyen ha repesztik? Nagyon faj? Ha szivarog a magzatviz az miyen? Folyamatosan folydogal vagy csak neha? Honnan tudnam hogy az nem csak folyas?

Figyelt kérdés
Ma reggeltol folydogal valami de nem folyamatosan.Nem igazan meghatarozhato a szine.Halvanysargas.Tettem be betetet de mire figyeljek?37 hetes multam.
2009. máj. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!A burokrepesztés egyáltalán nem fáj.Ha szivárog valami,akkor inkább jó lenne megnézetned magad,mert előfordulhat,hogy a vizzel kicsúszik a köldökzsinór is!

Könnyű szülést kivánok!

2009. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem beindultak a fájások és akkor még nem repedt meg a burok.

3 órával később mentünk be a kórházba, akkor még mindig nem repedt meg, aztán egy félórával később megrepedt de valahol felül (teljesen magától) és meleg tiszta vízszerű volt, mintha bepisiltem volna. Nem sok jött és a doki is megvizsgált, akkor mondta hogy na jó alul is megrepeszti, mert annál gyorsabban haladunk.

Ez egyáltalán nem fájt, semmit se éreztem,és egyszercsak kizúdult az a sok magzatvíz, ezután 1 órával már megvolt a fiam:)

Szóval nekem nem repesztették automatikusan direkt várt a doki hátha magától megreped, ez meg is történt csak túl fent.

2009. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyermekemnél a doki repesztette meg a kitolás előtt, már csak az tartotta a gyereket. Egyáltalán nem fáj.

Szerintem is menj el a dokidhoz, nézesd meg magad!

2009. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én még nem szültem,de annyit szeretnék hozzáfüzni,hogy a burok repesztés(ismeröseim szerint)olyan,mint amikor egy vizhólyagot kilyukasztasz,ugyhogy nem fáj.
2009. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én bementem a szülőszobába magzatvíz bennem 4 ujjnyira ki voltam tágulva aztán jött egy nyomás és kirobbant belőlem
2009. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!