Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan adjam elő a problémámat...

Hogyan adjam elő a problémámat a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom enyhén sárgás, de elég nagy mennyiségű kicsit büdös folyásom van. De tényleg, már 10 éves koromban is megvolt. Soha nem törődtem vele, mert nem viszketett, semmi ilyen. Mivel rendszertelenül menstruáltam elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgált, és akkor kaptam kúpot hüvelygyulladásra. Amikor vissza kellett mennem, nem is kérdezte meg, hogy valami változott-e a kúptól. Mondjuk nem változott semmi, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Kaptam fogamzásgátlót a rendszertelen menszeszemre. Azóta már kétszer is voltam gyógyszert feliratni.

Most viszont úgy néz ki, hogy a barátommal eljutunk odáig, de én félek, hogy mit fog szólni a folyásomhoz, szóval el kellene mennem orvoshoz. De hogyan mondjam el neki, hogy már évek óta van ez a problémám, de eddig még egyszer sem említettem? Hazudjam azt, hogy nemrég kezdődött? Vagy mit csináljak? Tudom, hogy hülyeség volt eddig húzni, de rettenetesen kényelmetlenül érzem magam mindig a nőgyógyásznál, és nem mertem mondani. Mit tegyek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 14. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy kellemetlenül érzed magad, de neki ez a foglalkozása, így próbáld elmondani neki. De ne hazudj, mondj el mindent, bár ha nem érdeklődött a kúp hatásossága felöl, úgy gondolom kellene keresned egy másik nőgyógyászt, aki megbízhatóbb és figyelmesebb. Kérdezd meg ismerőseid, esetleg édesanyád, tudnak -e ajánlani valakit. gyógyulást! ili
2009. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ne félj!Amikor a barátoddal eljuttok a szeretkezésig,akkor nem a folyásoddal lesz elfoglalva.:-)

De mielött idáig elértek,menj orvoshoz,és legalább megtudod,hogy fertőző-e vagy ártalmatlan a folyásod.

Mert az lenne a legcikibb,ha a barátodnak átadnál valami kellemetlen nyavaját.Fel a fejjel!

2009. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyugi! Szerintem ez nem beteges folyás, hanem normális. mindenhol azt olvasom, hogy mindenkinél más a folyás, van akinél erősebb, van akinél nincs is. nekem is sok folyásom van (fehér, erős) de nem gombás. a fogi.gátló miatt meg mégjobban meg fog változni a folyásod, szóva ez ellen nem tudsz semmi semmit sem. A barátod előtt meg ne legyen ciki, hisz a barátod és jól ismer téged, beszéld meg vele, vagy ha nem ,akkor addig ne engedj neki semmit sem míg meg nem fürödtél. én a párommal már 3éve vagyok együtt és nemrégiben nyíltam meg előtte folyás terén. mindig mondtam neki hogy most ne nyuljon hozzám mert ott lent nem érzem magam "tisztának" így fürdés után maradt a dolog. még azt tudom neked javasolni, hogy használj nedves törlőkendőt!


A dokiról meg annyit, hogy szerintem sem a legjobb, nem tőrödik veled, sajnos sok ilyen van, az enyém is ilyen, de jobbakat nem találok ,ez is már a 3.dokim :(!


A szextől meg ne félj, ne görcsölj mert csak rosszabb lesz és ajánlom a sikosító használatát,mert ha eleve félni fogsz nem fog menni és fájni fog. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni!

2009. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nincs , hogy egy büdös folyás fiziológiás=élettani, normális.

Orvos!

Elmondani, konkrétan egyszerűen, magyarul, töviről, hegyire.

Az orvos nem gondolat olvasó.

Ha nem beszélsz nem tud segíteni, olyan gyorsan, egyszerűen.

Ha nem vagy vele - később sem - megelégedve, menj másikhoz.

2009. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp légy őszinte az orvossal! Ha úgy gondolod menj el másik orvoshoz...szerintem sem normális egy kellemetlen szagú folyás. És ha szeretnél egyszer babát, akkor minnél elöbb orvosolni kéne ezt a problémát.(lehet valami gyulladásod van) De hazugságok nélkül!
2009. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én sokat hallok ilyet a nögyogyászaton,szülészeten,ahol dolgozom.egyszerüen szokták elmondani:Doktur ur,az a panaszom,hogy már egy ideje kellemetlen szagú folyásom van,ami nagyon zavar a párkapcsolatomban és a mindennapokban egyaránt.erre nem fog semmit szólni,csak megkérdezi nem nyultál e oda piszkos kézzel,vagy ilyesmi,és akkor elmondod h. mindig is ilyen volt..és ő megvizsgál.elmondja mit kell tenned,felir vmi gyógyszert..vagy elküld további vizsgálatokra.felénk ez szokott lenni.nem,nem akad ki,és nem szól semmit.ha meg igen,akkor otthagyod a fenébe és keresel valaki mást.de hidd el,megpróbál segiteni rajtad.remélem sikerrel jársz.azért ird meg kérlek,mi lett veled,mit szólt az orvos
2009. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor azt hiszem bátorsággyűjtés és irány a doki! Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. márc. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!