Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem felfáztam. Ha...

Azt hiszem felfáztam. Ha holnap megyek háziorvoshoz, akkor mondjam meg neki, és felír valamit?

Figyelt kérdés
Más okból megyek oda, de ha már úgyis ott járok, megkérdezném, hogy mit tegyek stb. Vagy az ilyennel csak nőgyógyász foglalkozik?
2011. máj. 25. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, mondd neki, és kapsz rá antibiotikumot.
2011. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nagyon sokba kerülne? (anyukámnak még nem szóltam, mert gondolom mérges lenne, mondaná hogy biztos azért van mert így öltözködöm stb)
2011. máj. 25. 22:02
 3/5 dropdeadgirl ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megkérdezheted. Az én háziorvosom is mindig azt tanácsolja felfázásra hogy sokat üljek melegen,vagy meleg vízben.

13.l

2011. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan említsd meg az orvosnak. Találomra úgysem ír neked antibiotikumot. De valami jó kis háziszert javasolhat. Egyébként hugyuti-vese stb. problémával az urológus foglalkozik. Nőknél is. A fölfázás nem kimondottan nőgyógyászati probléma. De a tünetet más is okozhatja, ezért szólj a dokinak.

2011. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felfázás nem nőgyógyászati probléma, úgyhogy nyugodtan mondd meg a háziorvosnak.
2011. máj. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!