Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött vissza az E. coli?

Miért jött vissza az E. coli?

Figyelt kérdés

Hüvelykenetben találtak e.colit ,kaptam rá augmentint,jó utána már negatív lett mindenre,most újra van a kenetben,megőrülök!mitől van???

tudom hoyg az széklet és a végbélből kerül oda,de tudom hoyg kell helyesen kitörölni már bocsi hogy iyleneket írok,tangát nem is használok és nagywc-és után mindig fürdök megmosakszom.Esetleg lehet hogy mástól kapom el? wc-ről a családban vki visszafertőz?Ez kész tragédia ugyanis én mindig fogom kapni ezeket az erős gyógyszereket egy ideig eltűnik utána kezdődik az egész elölről!?

HONNAN KAPOM VISSZA?MIRE ÜGYELJEK?

Szerintetek székletvizsgálat kimutatja az e-colit? most az jó vagy rossz hogy ott van? teljesen össze vagyok zavarodva,én úgy tudom hogy a coli hasmenést okoz,nyílván hüvelyben nem szabad lennie.

írjatok!


2011. máj. 28. 09:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vizeletemben semmi sincsen ,már 2szer voltam iylen viszgálaton
2011. máj. 28. 09:09
 2/12 anonim ***** válasza:

E-coli jó, hogy ott van. Az mindenkinek ott van.

A hasmenést csak a túlzott elszaporodása okozhat.

Nem vagy puffadós fajta?

2011. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:

Van barátod? Mert ha van, akkor ő is elkaphatta, hordozó lett és mindig vissszafertőz. Őt is ki kell kezelni!


Amúgy meg fordíts több figyelmet az immunrendszeredre - szedj multivitamint, táplálkozz rendesen (kevés cukor), és mozogj sokat!

2011. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de az e.coli problémát okoz a hüvelyben nekem menzesz előtt viszketést.

barátomnak nincs őt is megvizsgálták tenyésztettték

2011. máj. 28. 09:17
 5/12 A kérdező kommentje:

és nem vagyok puffadós,sportos alkatú avygok és nem szeretem az édességet túlzásba vinni ,a természetesebb kajákat részesítem előnyben,

esetleg ha a családban van hasmenéses akkor lehet hoyg tőle kapom el?mert végülis közös a wc.de midnig takarítva van! nem értem..

2011. máj. 28. 09:19
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
A WC-t gyakrabban kéne takaírani. Ha sokan vagytok a családban, akkor az ott nagy fertő is lehet :)
2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
gyakran van takarítva:(,ez borzasztó,úgy el vagyok keseredve,szedem ezt a sok antibigyót és majd jól begombásodom az lesz az eredménye.
2011. máj. 28. 09:25
 8/12 Smartguy86 ***** válasza:
SZerintem próbálkozz meg a vitaminokkal. Az immunrendszered hatékonyabb, mint a sok hülye antibiotikum. Inkább azt erősítsd, a gombásodásról nem is beszélve..
2011. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az antibiotikum mellé kell valamilyen probiotikum,mert tényleg gomba lesz a vége:S
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tangát ugyan nem is használsz, ha barátod eljátszogat odalent, simán bevihet néhány kósza bacit...
2011. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!