Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 db tampon hány óráig lehet...

1 db tampon hány óráig lehet bent?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött meg... és nincs itthon betét csak 2 db tisztasági.. azt meg már el is használtam... és csak 2 db tamponom van...
2011. máj. 29. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A vérzés erősségétől függ, de maximum 8 órát.
2011. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. máj. 29. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél kevesebbet, a tamponban alvadt vér csúnya fertőzéseket okozhat. Menj el és vegyél egy dobozzal, csak van valami nyitva a környéken. Vagy kérj valakitől néhányat, két tamponnal nem húzod ki hétfőig, főleg első nap esetén.
2011. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
max akkor lesz elég a tampon ,ha nem mész sehová, és otthonra wc papírt raksz a bugyidba, de azt a 2 tampont ne nagyon használd el, kitudja lehet h kell mégiscsak el kell menned otthonról. vagy tényleg szaladj el gyorsan a boltba, az a legbiztosabb.
2011. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos itt ebben a faluban 2 bolt van... egyik sincs nyitva...:/
2011. máj. 29. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Vattátok van? A mai napot kibírod vele, de kb. óránként-két óránként cseréld. Estére jó lesz az egyik tampon, holnap reggelre meg a másik, amíg leugrasz a boltba.
2011. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére találtam még 1 tampont :) a 3 jobb mint a kettő vmennyivel :D
2011. máj. 29. 12:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Na azóta újabb fejlemények vannak :D kiderült hogy jönnek hozzánk kereszt anyumék és megkértem őket hogy ugorjanak be egy boltba nekem venni egy csomag betétet :D Köszönöm a válaszokat :D Hálás vagyok :)
2011. máj. 29. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!