Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mini tampont betehetek éjszakára?

Mini tampont betehetek éjszakára?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs más lehetőségem... betét nincs és vasárnap van 2 bolt van a falunkban.. nincs nyitva egyik se.. :S és csak egy tamponom van.. meg egy most bent ... de más nincs...
2011. máj. 29. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Beteheted, csak ha erősebb a vérzésed, akkor át fogsz ázni. Már az előző kérdésednél is mondtuk, hogy ez aligha lesz elég hétfőig, főleg az első napokban.


Valaki nem tud bemenni a városba valami nagobb boltba, esetleg te magad? Vagy, ha más nincs, akkor marad a "hagyományos" vatta, az nincs otthon? Vagy valami barátnőd a közelben, akitől kérhetsz kölcsön?

2011. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tehetsz be, igen, csak lehet hogy át fogsz ázni, ezért ajánlom h tegyél a bugyidba wc papírt, vagy ahogy még írták a másik kérdésedhez vattát is tehetsz, régen meg csak azt használtak a nők.
2011. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom és sajnos nem tud senki se menni ...a barátnőim pedig messzebb laknak... és vatta...hát az nincs...tehát elég nagy...mondhatni sz*rban vok...de akk estére meghagyom azt a tampont...és teszek be még vmit... és köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 29. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyobb csomag wc papír, zsepi a bugyiba, esetleg valami "rongy" (ha van valami kisebb anyag, ami már nem kell), törölköző... ezek jutottak eszembe.


Én is jártam már így, hogy nem volt nálam semmi, de nem tudtam hazamenni, úgyhogy tudom, milyen. Én zsepit meg wc papírt tettem "oda" (nem dugtam fel, csak odatettem a szeméremajkakhoz). És ezt cserélgettem, de nekem nem olyan erős a vérzésem.

2011. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi neked is ... kicsit kutakodtam és találtam a táskámba egy tampont.. az is jobb mint a semmi :)
2011. máj. 29. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!